Příspěvky uživatele - 55.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 10.4.2008
Taky si myslím, že pokud se mi něco líbí, tak si to pořídím, a ne to co se líbí druhému. Pavel
Zahrádkářem snadno a rychle bez námahy, 10.4.2008
hostu 35.182 - nevím proč tu vůbec píšete, protože ve Vašich příspěvcích nevidím nic inspirativního, ani žádné rady. Ale urážky Vám jsou dobře. Rad p. Vysloužila si vážím. Nechám si poradit od Pytlíka, Ferdy i Berušky - když mi to pomůže, ale... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 10.4.2008
Také jsem uvažovala o objednávce v zahradnictví Petro, ale po Vašich zkušenostech jsem od toho upustila. Jinak objednávám od p. Basíka = 100 % spokojenost, v zahradnictví Krulichovi - ti mají poněkud dražší rostliny, většinou jednotná cena 38... celý příspěvek >
Hořec, 9.4.2008
Jestli Vám zatáhl, tak máte asi hořec kvetoucí na podzim. Ten jsem si koupila loni, na zimu jakoby uschl (či zatáhl). Ale jak jsem se dívala na skalku tak už ze spodu pěkně obráží, takže přežil. Hořec, který mi kvete na jaře nezatahuje, je pořád... celý příspěvek >
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 9.4.2008
Pan Daniel prosil o radu, pokud se nepletu, tak nevím proč ho úrážíte rádoby směšnými poznámkami. Na svůj pozemek si může vysadit co se mu líbí.  To by jste mohl každému předepisovat jaké si má koupit auto, na co se dívat v televizi nebo s kým... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 9.4.2008
Dobrý den, no taky si myslím, že těch ubohých urážek už bylo dost. Přečetla jsem si všechny příspěvky a je zajímavé, že se lze přes tůje dostat až k páteři totalitních režimů. To si tu snad někdo léčí staré křivdy? Urážet každého oponenta mi... celý příspěvek >
Hořec, 8.4.2008
Nevím, jestli jsem zkušená skalničkářka, ale hořec mám ve své skalce již několik let a daří se mu. Půdu mám spíš jílovitou, ale ani to mu nevadí. Můžete přimíchat trochu kompostové. Důležitější je ale kolem něj moc nekopat, aby se mohl v klidu... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
U Vás zřejmě nikdo neobstojí.  A chvála sebe samého Vám jde dobře, sebevědomí Vám zřejmě nechybí. Pouze jsem se zastal pana Stanislawa, jehož příspěvků si vážím, ale smršť Vašich trumfů mě úplně rozmetala. Zítra musím kolegům v práci... celý příspěvek >
Habr jako doporučená náhrada za zeravy, 8.4.2008
Dobrý večer, aby byl někdo architektem, musel asi taky něco vystudovat - tak nechápu proč ho označujete za pitomce. Dělat to co si zadavatel přeje je snad jeho práce a povinnost. Nemůže si přimalovat co se mu zachce. A že máte krásný dům, to si zase... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Když někdo dělá v zahradnictví 20 let, asi to nebude instalatér.
Neofeudalni styl satelitu = antiarchitektura, 8.4.2008
Dobrý večer, všichni se jako šedivá normalizační chamraď nechovají. Někdo si raději postaví kolem domu dvoumetrovou zeď.  Ani se nedivím. V dnešní době plné zloby a závisti. V životě ně nenapadlo, kolika lidem vadí tůje nebo stříbrné smrky. Nebo... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Nevím co je na tůjích nepřirozeného. Pan Aleš, který chtěl původně poradit bude zřejmě pěkně zděšen.
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Chybička se vloudila. Zahrada i dům je nový a zahrada je dílem architekta. I s těma thújema kolem. Pro někoho samozřejmě nevkus, pro druhého vkus. Daniela.
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Máme thúje na zahradě už 15 let, ale takové problémy jako paní Inka s nimi rozhodně nemáme. A že se hodí na hřbitov...? Všechny stromy se musí stříhat, nejen thúje, aby se udržely v přiměřené velikosti. Stříháme jednou ročně elektrickými nůžkami.... celý příspěvek >
Petrklíč, 7.4.2008
Taky si vždy na jaře kupuji petrklíče, sadím do květináče a po odkvětu dávám do skalky. Vždy mi ale kvetou původními barvami. I ty, které se samy vysemení. Tak opravdu nevím, proč ty Vaše ne. Daniela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika