Příspěvky uživatele - 55.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tabulka skla proti přemokření, 15.3.2008
Nezabrání přemokření přikrytí chvojím? Petr
Tabulka skla proti přemokření, 15.3.2008
Dobrý den, poraďte mi - některé rostliny se mají na zimu přikrýt proti přemokření tabulkou skla - můžu je překrýt  zavařovací sklenicí? Děkuji 
Rununculus, 13.3.2008
Včera jsem vysadila hlízky Rununculus. Uděla jsem chybu, není příliš brzy a neuškodí jim menší mrazíky? Dana   
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 13.3.2008
Od zahrady-online jsem právě obdržela balík - vše pěkně zabaleno a nadepsáno, ale objednávala jsem si jen cibule - mečíky, rununculus, rhodohypoxis. Neposlali e-mail, že odesílají zásilku. Jinak jsem spokojena. Před týdnem přišel balík p. Basíka,... celý příspěvek >
Lilie - hnojení, 13.3.2008
Díky moc za radu. Daniela
Zalít lilie?, 12.3.2008
Právě pěkně zapršelo, takže problém vyřešen. Denisa
Nerina, 12.3.2008
Dobrý den, mám si předpěstovat cibule nerin (zasadit do květináčů) než je vysadím v květnu na záhon, aby mi dřív vykvetly? Dita
Bouganvillea - hnojení, 12.3.2008
Poraďte mi prosím, čím mám hnojit. Můžu obyčejným hnojivem na balkónové rostliny? Děkuji Denisa
Zalít lilie?, 12.3.2008
Dobrý den, včera jsem vysadila cibulky lilií, poraďte mi prosím, mám je zalít nebo jim stačí vláha z půdy? Děkuji Denisa
Lilie - hnojení, 11.3.2008
Dobrý večer, taky jsem si loni na podzim objednala a zasadila 10 cibulí lilií a letos na jaře dalších 18 cibulí. Už se těším až vykvetou. Taky jsem se zde už ptala čím a kdy hnojit, ale zatím mi ještě nikdo neporadil. Doufejme, že se nám někdo... celý příspěvek >
Lilie a denivky, 9.3.2008
Poraďte mi prosím, čím a kdy lilie hnojíte, jakým přesně hnojivem? Děkuji Daniela
Lilie, 7.3.2008
Můžete mi prosím poradit, kdy a čím lilie hnojíte? Jakým přesně hnojivem? Děkuji Daniela
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 5.3.2008
Prosím Vás, čím bugenvileu hnojíte? Může se přihnojit kapalným hnojivem na balkonové rostliny? Děkuji 
kdo zná nové druhy trvalek, 5.3.2008
Kalu jsem si nedávno koupila v zásilkovém obchodě pana Basíka, má jich velký výběr a celkem levné (kolem 50,-Kč). Mám růžovou. Pozdě jsem se ale dozvěděla, že se postupně květ změní v zelený. U všech barevných druhů. Také prý mají pěstitelé problém s... celý příspěvek >
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 4.3.2008
Taky se mi podařilo ji namnožit. Dost draze jsem ji koupila a bála jsem se,že o ni přijdu. Ze dvou větviček jsem nastříhala 8 řízků, z toho 6 se přijalo. Sadím do průhledných košíčků od ovoce, mají vespod i dírky (např. od kiwi, broskví), do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika