zásilková zahradnictví



host - 55.140 (?)
10.4.2008 14:09

Také jsem uvažovala o objednávce v zahradnictví Petro, ale po Vašich zkušenostech jsem od toho upustila. Jinak objednávám od p. Basíka = 100 % spokojenost, v zahradnictví Krulichovi - ti mají poněkud dražší rostliny, většinou jednotná cena 38 Kč,- za kus, ale za tu cenu jsou rostlinkydost velké, rozrostlé. Takže taky spokojenost.  Vyzkoušela jsem taky zahrana-online - balík přišel v pořádku a vše pěkné a taky od p. M. Plíška (skalničky) - vše spolehlivě poslal v perfektním stavu. Takže tyto můžu z vlastní zkušenosti doporučit.  Zdravím Dáša

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 88.174 (?), 16.2.2013 9:55

Dobrý den,

nakupuji u všech třech, mohu jenom doporučit. Najmanovi jsou nejlevnější, rostlinky nejsou tak vzrostlé, ale všechny se ujmou a jsou pak nádherné. Ke Krulichům chodím osobně, příjemné jednání, bezva rostlinky, velký výběr. Basík má ceny nejvyšší, ale kvalitné a obchod proběh vždy bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.187 (?), 6.7.2009 20:59

Také přidávám chválu na Krulichovi 2roky si nachávám posílat sazenice a vždy jsem byla spokojená jsem ráda že jsem na toto zahradnictví náhodou přišla. Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 158.26 (?), 29.5.2008 10:41

Se Starklem mám ty nejlepší zkušenosti, rostliny dojdou vždy perfektně zabalené a zabezpečené v té nejlepší kvalitě, reklamovala jsem pouze jednou a to dvě uhnilé rostlinky ze sady tří, na reklamační email došla okamžitá omluva a do týdne nové rostliny a to celá sada tří.Starkla doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 198.107 (?), 29.5.2008 12:07

Hmmm, tak to mě přišly taky ihned náhradní rostlinky za 2uhnilé (ze tří),ale v úplně stejném stavu, a ta jediná jevící známky života z první zásilky bohužel odešla taky.Ano, reklamace vyřízená rychle a solidně, bohužel kořenové puky mají asi zaplíněné a uhnilé všechny :(tak jsem to vzdala

Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 251.177 (?), 31.12.2008 8:45

Z firmy Starkl jsem si v akci objednala v akci 3 čechravy-měly být bílá, růžová a červená a jaké bylo překvapení, když asi po 3 měsících vykvetly všechny bíle!!! Jinak od nich objednávám celkem pravidelně a nemám větší problémy, ale s těma čechravama mě vážně dostali!!! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.211 (?), 10.4.2008 9:49

Mám špatné skušenosti se Zahradnictvím Tomáš Petro, objednáno a i vyfakturováno více kusů některých druhů, ale zaslány pouze po jednom kuse, nebo chyběly úplně - reklamace vrácena směšná částka oproti vyfakturované a tím to končí.Velikosti zaslaných roslin no hrůza a trvalky

suché roští v květináčku, polovina vůbec nevzešla.Objednala jsem si od nich prvně a také naposled.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.211 (?), 10.4.2008 13:45

I já se připojuji, též jsem si objenávala v loňském roce v zahradnictví Petro-Petr Dolina a sice fuchsie - rostlinky byly malé a druhy, které jsem si objednávala neodpovídaly.Radši si je již letos zakoupím jinde.Dagmar

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 55.140 (?), 10.4.2008 14:09

Také jsem uvažovala o objednávce v zahradnictví Petro, ale po Vašich zkušenostech jsem od toho upustila. Jinak objednávám od p. Basíka = 100 % spokojenost, v zahradnictví Krulichovi - ti mají poněkud dražší rostliny, většinou jednotná cena 38 Kč,- za kus, ale za tu cenu jsou rostlinkydost velké, rozrostlé. Takže taky spokojenost.  Vyzkoušela jsem taky zahrana-online - balík přišel v pořádku a vše pěkné a taky od p. M. Plíška (skalničky) - vše spolehlivě poslal v perfektním stavu. Takže tyto můžu z vlastní zkušenosti doporučit.  Zdravím Dáša

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 214.41 (?), 12.4.2008 22:17
Take se pripojuji s velkou kritikou na zahradnictvi Petro. Loni jsem si objednala velkokvete fuchsie, vyfakturovano bylo 10 kusu, v zasilce o jeden mene, na reklamaci vubec neodpovedeli. Zasenice byli v hroznem stavu, vysypane z kelimku jsem je vybirala z novin.Ne vsechny se přijmuly a to nemluvim, ze nesouhlasily ani objednane druhy. Zahradnictvi Petro již nikdy!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.211 (?), 15.4.2008 9:13

Zahradnictví Petro Mělník - katalog nádhera, zaslané zboží pravý opak.Díky neoznačenému balíku - neklopit rostlinky, doopravdy rostlinky vysypané z obalů, některé zvláště fuchsie polámané.Též neodpovídal vyfakturovaný počet kusů se zaslanými.Na reklamaci nikdo nereaguje.Takhle si solidní firmu nepředstavuji.Pavla z Plzně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika