Problém s tůjemi



host - 55.140 (?)
9.4.2008 9:37

Dobrý den, no taky si myslím, že těch ubohých urážek už bylo dost. Přečetla jsem si všechny příspěvky a je zajímavé, že se lze přes tůje dostat až k páteři totalitních režimů. To si tu snad někdo léčí staré křivdy? Urážet každého oponenta mi přijde dost ubohé, zvláště když se pisatel pasuje na čestného, zásadového člověka.

Po takovémto hodnocení si připadám, že jsme všichni na práci dřevo a na chápání jako natvrdlé dubové poleno. Taky urážky, ale alespoň výrazově zapadají do diskuse o zahradě. 

Zřejmě budu také odkázána na výkladový slovník Díky předem - už jdu studovat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 180.133 (?), 8.4.2008 21:06

To má být argument? Tím chcete říct že když někdo něco dělá dlouho tak to dělá vkusně? Nedělá líbivé zahrádky, aby se zavděčil zákazníkům...

Nikoho konkrétního se tím nechci dotknout, jen takovéto argumenty neberu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.130 (?), 8.4.2008 21:15

Souhlasím s vámi. Zřejmě budete tím pravým poučeným čtenářem mého textu a dokážete rozlišovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.133 (?), 8.4.2008 21:36

Jsem poučený čtenář mnoha textů a kontraverzní diskuse mě baví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.23 (?), 7.11.2008 18:51

mě taky!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.203 (?), 8.4.2008 21:07

Když někdo dělá v zahradnictví 20 let, neznamená to, že rozumí zahradnictví - lépe sadovnickým úpravám, krajínářství respektive propojení obytného sídla s okolím a toleranci středoevropské krajiny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.140 (?), 8.4.2008 21:54

U Vás zřejmě nikdo neobstojí.  A chvála sebe samého Vám jde dobře, sebevědomí Vám zřejmě nechybí.

Pouze jsem se zastal pana Stanislawa, jehož příspěvků si vážím, ale smršť Vašich trumfů mě úplně rozmetala. Zítra musím kolegům v práci sdělit, jakého mají mezi sebou inbecila. Sice jsem taky vystudoval vysokou školu, ale ani jednu Vaši skvělou myšlenku jsem nepochopil, vše překroutil.  

Myslím, že lidé na úrovni se neurážejí a Vy mezi ně jistě patříte.Tak toho raději už necháme a přeji dobrou noc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.133 (?), 8.4.2008 22:19

Je pravda, že se ta diskuse trochu zvrtla. Je hezké, že jste se chtěl zastat pana Stanislawa, občas má zajímavé názory. Je ale třeba používat argumenty tak, aby dávaly smysl. Nakonec jste mu jen uškodil.

Docela mě mrzí, že thujaři nepřišli s nějakými dobrými argumenty. Oni by se jistě nějaké našly.

Pokud se vyprovokuje zajímavá diskuse a vyjádří se širší spektrum lidí, mohou vzniknout zajímavé závěry. Je ale fakt, že urážky sem nepatří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.8 (?), 8.4.2008 22:43

Je to všechno jen o stylu. K podnikatelskému baroku se thuje nebo cypřišky docela dobře hodí . Zatímco například stříhaný stálezelený živý plot z tisu nebo třeba zimostrázu sluší zámkům nebo noblesním starým vilám. A   k venkovskému stavení snad raději volně rostoucí listnaté keře, k hájovně v lese třeba i smrky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.133 (?), 8.4.2008 22:54

No to jsem se tu už taky pokoušel naznačit. Když dům připomíná stavebnici lego, proč by tak neměla vypadat i zahrada.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.140 (?), 9.4.2008 9:37

Dobrý den, no taky si myslím, že těch ubohých urážek už bylo dost. Přečetla jsem si všechny příspěvky a je zajímavé, že se lze přes tůje dostat až k páteři totalitních režimů. To si tu snad někdo léčí staré křivdy? Urážet každého oponenta mi přijde dost ubohé, zvláště když se pisatel pasuje na čestného, zásadového člověka.

Po takovémto hodnocení si připadám, že jsme všichni na práci dřevo a na chápání jako natvrdlé dubové poleno. Taky urážky, ale alespoň výrazově zapadají do diskuse o zahradě. 

Zřejmě budu také odkázána na výkladový slovník Díky předem - už jdu studovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika