Příspěvky uživatele - 55.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jiřinky ze semen, 2.4.2008
Nejlépe až po zmrzlých, nebo zasadit do truhlíku a předpěstovat si je tak.A v květnu už vysadíte pěkně opuštěné zelené rostlinky. Dělám to tak každým rokem a vždy brzo kvetou.Dana
modřín, 29.3.2008
Dobrý den, dnes jsem si koupila v Polsku zakrský modřín, chci ho zasadit do skalky. Poradíte někdo, jakou má rád zeminu? Mám přidat trochu písku, nebo kompostové hlíny?Děkuji
Krtek - a je to, 21.3.2008
Tak takovou hovadinu může napsat jen ten, kdo nemá zahradu. Nikdo neříká, že krtek není užitečný. Ale zahrada s krtkem je k ničemu. Takže příště radit a neurážet. Poklona Jenda
Krtek - vadí mu kočky?, 20.3.2008
Kočky mu určitě nevadí, máme 2, celé dny jsou na zahradě, chytají myši, ale krtci se vesele činí. S pozdravem Dagmar
Lobelka, 20.3.2008
Dobrý den, lobelku až budou rostliny trochu větší rozsaďte po malých svazečcích (několik rostlinek dohromady). Ty se pak ještě pěkně rozrostou a zahustí - jsou hezké v květináči v kombinaci s jinými letničkami). Převislé lobelky dávám i do... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 20.3.2008
Dobrý den, když máte objednanou skalničku či trvalku tak nemůžete čekat, že Vám v březnu přijde pugét. Rostliny na zimu zatahují a teď se teprve začínají probouzet. Ten zmiňovaný zvonek od p. Basíka jsem shodou okolností obdržela v balíku před 3... celý příspěvek >
Chemie, 18.3.2008
Tady si lidé radí, o rady si žádají. Takže kázání o ekologii je jistě na místě, ale asi na jiných stránkách.Pokud to jde jinak, určitě hned každý nekupuje práškovací letadlo. Myslím, že bez té "chemie" by jste se ani... celý příspěvek >
Slimáci - vina zahrádkáře, 17.3.2008
Ale bez těchto chemických korporací by se většina zahrádkářů neobešla. Takže my co ničíme a drancujeme životní prostředí vzhůru plnit kapsy chemickým koncernům - sezóna slimáků právě začíná. Milan
Přežije hortensie zimu?, 17.3.2008
Dobrý den, já pěstuju asi 4 roky v květináči a jakmile začnou na podzim mrazíky schovávám do sklepa. Raději bych to neriskoval, abyste o ni nepřišel. Nebo když už tak schovat aspoň na noc - jsou ještě hlášeny mrazy a hrnkované nejsou opravdu tak... celý příspěvek >
Lilie - prosba o rady, 17.3.2008
Děkuji za radu, takže mezi lilie vysadím nějaké trvalky a letničky, abych je trochu přistínila. Silvie
Slimáci, 17.3.2008
Vřele s Vámi soulasím. Slimáků mám taky požehnaně a bojuju jak můžu.Našim kritikům, kteří slimáky zjevně milují,  můžu týdně poslat kýbel zdravých jedinců - gratis. Ať se množí, slimákům zdar. Karel
Slimáci, 17.3.2008
Dobrý den, myslím si, že ti co slimáky zatím nemají, se jich taky někdy dočkají. Při rychlosti rozmnožování a při mírných zimách je to jen otázkou času. Takže kritizovat, kdo jak s nimi bojoje je jednoduché. Ale my kdo máme zahrady a chceme z nich... celý příspěvek >
Lilie - prosba o rady, 17.3.2008
Prosím, poraďte mi někdo, co tím zahradníci myslí, když radí, že se cibule asijských lilií nemá v létě přehřívat na úpalu? To je mám k cibulím něčím přikrýt (přece když zaprší, mohou pod krytem vznikat zapařením houby a plísně), nebo k nim zasadit... celý příspěvek >
japonská vrba, 16.3.2008
Nemusíte se vůbec bát, mám vrbu na kmínku už 5 let (je součástí skalky).Takže ji ořezávám vždy až do hrubého starého dřeva, do tvaru malinké koule a to 2 - 3x  za rok. Vždy naroste bez problémů a je i pěkně hustá. Věra
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 15.3.2008
Taky by mne zajímalo, jestli se může používat obyčejné hnojivo na balkónové rostliny? Nebo pokojové? Poraďte. Silva
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika