Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 2.6.2018
Neplánuji žádné vyvazování, ani stonku ani plodů. Proto používám na všechno spiráíly. Mám také zkušenost, že na drátěném plotě dozrály Hokaida ev.buternut Liscia bez jakéhokoliv přivazování. S tím plotem je problém, že je vysoký pouze 1,5 m.Pokud by... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 1.6.2018
Mně už teď šly do květu saláty, jak Deon ta i Král máje. Žádnná škoda, stejně to už nikdo nechtěl. Zatím v pohodě je ledový salát Maximo.            Vladimír
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 1.6.2018 Obsahuje fotku
Já letos poprvé budu pěstova zimní tykve systémem Vertiko, Mám vysazené dva říádky vzdálené od sebe 60 cm, v řádcích po 45 cm. Budou šplhat po spirálách do výš cca 2,8m a pak pokud se jim bude ještě chtít, mohou lézt dolů. Odzkoušené to nemám ale... celý příspěvek >
Choroba paprik, 30.5.2018
Sám to píšete. Nejsou kořeny, nemúže vršek vypadat lépe. Podívat se na kořenový bal, rozdělkat jej, možná odlistit a znovu zasadit.            Vldimír
Test letošního jara, 30.5.2018
Ivane, díky. To je srozumitelné.            Vladimír
Test letošního jara, 29.5.2018
Tak u mne by to mohl být úspěšný rok. Poprvé jsem ochutnal třešně chrupku Burlat z dost starého stromu narobovaného na podnoži Colt. Moc mně chutnaly. Zdá se, že konečně ten strom po letech začal růst. Srdcovky si chodím trhat k sousedce, třešní je... celý příspěvek >
Cuketa nekvete, 29.5.2018
Ambassador F1 mám také nejraději. Je neranější a má pěkné dlouhé plody. Snad se také dočká.m.            Vladimír
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 28.5.2018
Paní Aleno, můžete mně poslat webové adresy firem z Číny, Bulharska a také z Polska na kterých semena objednáváte? Třeba si jen počtu, možná něco objednám. Třeba Čínu by mně mohl zajistit syn, který tam pořád něco objednává (vím to jen podle... celý příspěvek >
Cuketa nekvete, 27.5.2018
Tak já mám květy cuket ještě v nedohlednu. Máme sice počasí podobné jako v Nových Zámcích nebo v Bulharsku, ale nemůžeme si dovolit dát rostliny na stanoviště (nebo vysévat což jsem dělal letos já) dřív než začátkem května. Nikdo nemohl počítat s... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 26.5.2018
Je fakt, že takové rajče jako je Mongolskyi karlik jsem nikdy nepěstoval ani jsem takovou rostlinu neviděl (snad jen nějaké české mbalkonové odrůdy s malými plody). Zatím nejsem rozhodnutý, kde a jak ho budu příští rok pěstovat. V tom hlubokém... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 26.5.2018
Paní Kateřino, já budu mít tyčkové odrůdy také až někdy v polovině července. To co budu sklízet v červnu jsou všechno keříčkové (determinantní) odrůdy z pařeniště, kam byly vysázené 26.března a už kvetly nebo měly nasazené malé plody. Ty malé... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 26.5.2018
Včera jsem dal kvasit semena Sophie´ choice, takže semena této odrůdy mám pro příští rok zajištěna. To co zbylo jsem snědl- chutnalo mně. Také jsem včera utrhl první Mongolskyi karlik, nemohl jsem ho najít, strčil jsem ruku doprostřed rostliny,... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 24.5.2018 Obsahuje fotku
Takhle teď u mne vypadají.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 23.5.2018 Obsahuje fotku
Včera jsem konečně sklidil z toho pařeniště dvě první zralá rajčata- Sophie´s choice (vlevo) a Sarayev Shtambovyi (vpravo). Strčil jsem si je do kapsy a jak jsem přenášel palety, tak jsem si to Sophie´s choice trochu rozmáčkl. Nevadí, stejně nebylo... celý příspěvek >
Rajčata rada pomůžete?, 22.5.2018
Zárodky dalších kořenů. Pokud byste to rajče zasadil hlouběji nebo přihrnul zeminu, tak se vytvoří další kořeny.            Vladimír
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika