Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 12.5.2018
Opravdu se mně nechce diskutovat o tom, při kolika stupních mrzne voda, při kolika stupních zmrzne rajče, jaký vliv má teplota půdy na rostlinu, když přijdou přízemní mrazy, atd. Tím ze zabývali daleko fundovanější lidé než jsem já a já jim... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 10.5.2018
Těžko mohu už dnes, když jsem nesklidil ani jedno červené rajče říct, která z těch odrůd je nejranější. Už z loňska si pamatuji (všechny údaje jsem ztratil při havarii počítače), že první rajče, které jsem sklidil byl Sarayev Shtambovyi. Tak to bude... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.5.2018
Asi by to chtělo experimentovagt s odrůdami- některé, které lze pěstovat celé léto a nevybíhají do květu.            Vladimír
Obří řecké fazole, 9.5.2018
Tak ty řecké fazole už mám vysazené. Dal jsem je rovnou na záhon a v pohodě rostou, jsou už cca 40 cm dlouhé. Ostaní Jas Piekny, ty mastné, maďarský fazol lunatus atd. dám naklíčit až zítra. Zatím jsem neměl čas a prostor- předpěstovávám sazenice... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.5.2018 Obsahuje fotku
Taky se mně ty Vaše košťáloviny a salát líbí. Já je mám horší, udělal jsem také mimo jiné chybu při přesazování, mám střídavě kedlubny a salát a když to tak vidím, tak jsem je mohl dát podstatně blíž k sobě. Spon mám 30 x 25 cm. Ale i přesto jsem... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 7.5.2018
Podstata věci je v tom, že rozhodující je teplota půdy. A ta je relativně dost vysoká po těch slunečných dnech (dnes ráno 10°C u rajčat 10 - 15 cm pod povrchem). Pokud by přízemní mrazík poškodil listy a vrchol, vyrazí nové, pokud je kořenový systém... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
Každý rok chci mít rajčata co nejdříve. Ta tyčková budu teprve sázet, ale od 28.3. mám vysazená rajčata keříčková v tzv. studeném pařeništi, kde je možné chránit rostliny proti nízkým teplotám položením oken. Mám tam 27 rostlin, pochopitelně v tomto... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
Vidím paní Kateřino, že to v pohodě zvládáte. Já jsem s tím také dnes pohl a zasadil jsem všech sto dvacet paprik. Jen s těmi rajčaty asi budu mít problém. Zítra a v úterý máme úplně jiný progra a tak snad ve středu připravím záhony a do soboty bych... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 5.5.2018
Sazenice jsou to krásné, vidím, že jsou sázeny ve dvojicích. Řekl bych, že se mají dobře, tolik prostoru moji chudáčci i když jsou sázeny po jedné jistě mít nebudou.. Zajímá mne jaká je plocha a kolik... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 5.5.2018
Nevím o které rajče ti jde, ale pokud jde o to na tom detailu tak to je Sarayev Druzhnyi. V tom pařeništi je vlastně většina rajčat Sarayev (pět odrůd) plus Sophie´s Choice, jedno Stupické a jedna Jagodka (ruská odrůda). Kvete to opravdu hodně, je... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Nějak to s rajčaty nestíhám a vypadá to, že na jejich sázení dojde až okolo zmrzlých. Pokud se dobře pamatuji, po zmrzlých jsem sázel jen jediný rok a to 2012, kdy jsem kvůli zmrzlým sázel až 19.5. Nyní potřebuji teprve připravit záhon (neuhrabaný po... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 4.5.2018
Letos jsem tam nic nedával, už loni jsem si ověřil, že u rajčat nebyl žádný velký rozdíl v pařeništi, kde jsem se snažil o nějaké zahřívání (koňský hnůj, listí, prolití horkou vodou s močovinou) a studeným pařeništěm, kde jsem nedával nic. Tak jsem... celý příspěvek >
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Nemyslím si, že tento hokus pokus bude něčím zajímavý. Každému kdo někdy pěstoval brambory se někdy stalo, že část nestačil přihrnout a ví o tom své. Ale pokud chcete, je to Vaše věc.           ... celý příspěvek >
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Když už tam ty brambory máte vyrostlé, tak to udělejte jak píše paní Lída. Obsypte jednotlivé rostliny tím Vaším síranem a celý řádek motykou přihrňte. Práce je to tak na pět minut.           ... celý příspěvek >
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Souhlasím se Standou, že chuť je především odrůdovou záležitostí. Kdyby to bylo možné, tak bych se vsadil, že ani nepoznáte, čím byly brambory, které konzumujete hnojeny.                    ... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika