Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyštipování rajčat, 27.6.2018
Ano, ze dne na den se změnila OL z 21 na 3 dny. Možná proto, že zjistili, že člověk těch chemikálií, které obsahuje snese víc.            Vladimír
Vyštipování rajčat, 27.6.2018
Souhlasím s Vámi. Vždy je nejdůležitější být spokojen. Ostatní už přijde samo.            Vladimír
Vyštipování rajčat, 27.6.2018
Tím dovozcem jsem myslel Agro Bio Opava, z jehož webu jsou ty návody staženy.            Vladimír
Vyštipování rajčat, 27.6.2018
Mimmo, a kde jste to četl? Já jsem nikdy na něco takového nenarazil. Kdyb y tomu tak bylo, nemohl by dovozce přípravku Acrobat napsat tento pokyn, jak postupovat proti plísni bramborové: 1.způsob: První ošetření na přelomu květen / červen... celý příspěvek >
Vyštipování rajčat, 27.6.2018
Souhlasím s tím, že postřik fungicidy není pro zahrádkáře stoprocentní jistota, že rajčata přežijí atak plísně bramborové. Možná, když se člověk trefí s postřikem tak, že postříká, počasí se změní a začne plíseň, tak to bude fungovat. Ale co když... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 26.6.2018
Já mám tepleji, ale sucho. Ty máš zase vodu a to bude myslím rozhodující.            Vladimír
Obří řecké fazole, 26.6.2018
Tak já jsem ty fazole namáčel 15.4. Lusky tam mám, ale žádný tak veliký, jako je ten tvůj na obrázku. Jsi lepší!!!            Vladimír
Vyštipování rajčat, 26.6.2018
Chápu, chyby se odstraňují složitě. Ono to vždycky svádí sázet na plochu co nejvíce rajčat, ale většinou je to kontraproduktivní. Nevím, jakě špatné zkušenosti s plísní bramborovou máš, ale já bych rajčata buď nepěstoval a nebo bych se dal na chemii.... celý příspěvek >
Vyštipování rajčat, 25.6.2018
Milane, nevím proč potřebuješ keříčková rajčata nějak regulovat. Keříčková rajčata jsou determinantní, což znamená, že sama bez nějakého lidského zásahu ukončují růst i kvetení. Tak jsou vyšlechtěny.  Jakýkoliv lidský zásah do jejich růstu je... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 23.6.2018
Ta fotka je z letoška?            Vladimír
Leskora, 23.6.2018
Tak mně ta Leskora docel překvapila chutí. Mám nejraději Velokpavlovickou, ale na to jak je Leskora raná, tak jsem si opravdu pochutnal. Měl kjsem jen pár prvních plodů.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 17.6.2018
To je slovenská odrůda? Nikdy jsem o ní neslyšel.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 17.6.2018 Obsahuje fotku
Moje sklizeň dnes.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 17.6.2018
Ty Vilmy budete mít tady nebo v Bulharsku?            Vladimír
Identifikace kaktusů, 17.6.2018
Asi Vám to hnije. Uříznout všechno shnilé, zbytek nechat zaschnout a zasadit. Ze začátku ani nezalévat, jen rosit. Nějaké hnojivo už vůbec ne.            Vladimír
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika