Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obří řecké fazole, 16.6.2018
Tak ta prodavačka si z vás dělala šprťouchlata. O něčem takovém jsem ještě neslyšel. Vlastně si jen chrání svůj byznys, ale jen těmi řečmi.            Vladimír PS.: Tyto jsem koupil v Praze,... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 15.6.2018 Obsahuje fotku
Řeckým obřím fazolím se u mne očividně daří.            Vladimír
Co napověděla letošní třešňová sezóna?, 15.6.2018
Já si myslím, že u mne narušilo životní cyklus vrtule třešňové to, že dva roky po sobě nebyly třešně (nebo málo) a tak vrtule neměla kam ta svá vajíčka dát a tak těch červů co spadli na zem a zavrtali se tam do letošního jara bylo také málo.Vidím to... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 12.6.2018 Obsahuje fotku
Taky sklízím takové mrňousy. U mne je to ruská keříčková odrůda Jagodka, chuť pikantní spíš na kyselejší straně. DTM u těchto odrůd nesleduji, ale přesto mne docela zklamala, protože taková Sophie´s choice s plody pětinásobně většími už zrála před... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 12.6.2018
Na tom není nic zvláštního. Všechny cherry dozrávají dříve, protože jsou to malá rajčátka. Stupické, Tamina a Matina jsou rajčata normální velikosti (kráječe), které mají opravdu nejkratší dobu DTM (ve své kategorii). Nelze takto srovnávat mezi sebou... celý příspěvek >
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 10.6.2018
Jak ta plíseň připadá vám Čecháčům, když ani nevíte jak vypadá?            Vladimír
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 10.6.2018
Nechtěl jsem se moc k tomuto tématu vyjadřovat. Myslím si, že na plíseň bramborovou je příliš brzy (v anglicky mluvících zemich se jí říká pozdní plíseň) a také podmínky neodpovídají, horko a sucho- listy nezůstávají dlouho smočené. Také jsem... celý příspěvek >
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018
Já si myslím, že se nejedná o plíseň bramborovou. Podle toho žlutého ohraničení si myslím, že se jedná o Alternariovou skvrnitost listů rajčete. Je to také nepříjemná choroba listů rajčete, ale zdaleka ne tak nebezpečná jako plíseň bramborová. Pokud... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 9.6.2018
Evi, jak u tebe vypadají Arielle F1. Obě moje jsou krásné a doufám, že z nich nějaká ta úroda bude. Jen nevím, jestli je budu zkoušet nechat usušit na rostlině nebo celé vijany doma. Asi začnu s tím sušením doma a později, až někdy ve druhé polovině... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 8.6.2018
Dnes se už šplhají ty fazole až do výšky 2,5 m, plot mám jen 1,5 m a tak budu muset nějak ten plot zvýšit. Měl jsem obavu, že květy se nebudou opylovat (jsou cizosprašné), ale uklidnilo mne, že kdykoliv když jdu kolem tak tam pracuje nějaký čmelák.... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 8.6.2018
Tak na to já už ve svém věku nemám. Proto se uchýlím k tomu hnojení do děr v trávníku. Ono ani to udělání děr do trávníku není pro mne jednoduché. Dnes jsem s tím hnojením začal u Crest Haven. Udělal jsem 8 děr po obvodu koruny (každá díra cca 5... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 8.6.2018
Těžko mohu dnes hodnotit chuť Mongolského karlilu.  Bylo to třetí rajče, které mně uzrálo, namazal jsem si chleba se sádlem a rajče snědl. Bylo dobré, nemohu říct ani vynikající ani podprůměrné. Ten den jsem neměl srovnání s jiným rajčetem a... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 7.6.2018 Obsahuje fotku
Tak tady je fotka z dnešního mého testování rajčat z pařeniště. V chuti jsou minimální rozdíly, všechny jsou výborné, možná proto, že jsou z mé zahrady. Chutnal jsem také kupované nové odrůdy, byly chutné, ale něco jim chybělo, možná ta má... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 6.6.2018
Moc mně nebaví starat se o stromy na zahradě. Nesnáším jejich stříhání, postřiky a také sklízení ovoce. Proto jsem je také nikdy nehnojil. Stromy mám vysazené v trávníku, kolem kmenu kruh bez trávy cca o průměru 1m ale s nějakým plevelem. Protože... celý příspěvek >
Rajčata - žloutnuti a vadnutí listů, 4.6.2018
Je těžké podle pár obrázků s jistotou říct, co rajčatům chybí. Já to vidím tak, že rajčata jsou přehnojená dusíkenm a chybí jim draslík, který se možná vyplavil ze substrátu při zalévání. Příznaky nedostatku draslíku jsou popisovány takto: listy... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika