Cuketa nekvete



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 173.17 (?)
27.5.2018 7:25

Tak já mám květy cuket ještě v nedohlednu. Máme sice počasí podobné jako v Nových Zámcích nebo v Bulharsku, ale nemůžeme si dovolit dát rostliny na stanoviště (nebo vysévat což jsem dělal letos já) dřív než začátkem května. Nikdo nemohl počítat s tím, že květnové počasí bude trvale tak horké. U vás je takové asi počasí v květnu obvyklé. I my tady v Česku se dočkáme a budeme mít těch cuket plné zuby.

           Vladimír

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 173.17 (?), 27.5.2018 7:25

Tak já mám květy cuket ještě v nedohlednu. Máme sice počasí podobné jako v Nových Zámcích nebo v Bulharsku, ale nemůžeme si dovolit dát rostliny na stanoviště (nebo vysévat což jsem dělal letos já) dřív než začátkem května. Nikdo nemohl počítat s tím, že květnové počasí bude trvale tak horké. U vás je takové asi počasí v květnu obvyklé. I my tady v Česku se dočkáme a budeme mít těch cuket plné zuby.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 29.5.2018 15:56

Plné zuby ještě nemám, ale to příjde. Zatím si po půl roce užívám ten pocit ukroutit si několik cuket k večeři.

Ambassador
Ambassador
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 173.17 (?), 29.5.2018 16:36

Ambassador F1 mám také nejraději. Je neranější a má pěkné dlouhé plody. Snad se také dočká.m.wink

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.48 (?), 29.5.2018 21:16

Pro Mimmo,

Co s těma několika cuketama ukroucenýma k večeři vaříte? Kdyby pod tím lupením rostla tlačenka, tak bych věděl. Takhle bych si Vás dovolil poprosit o něco k inspiraci.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 66.105 (?), 31.5.2018 8:29

Z cukety se dá např. dělat cuketový nákyp s přidáním mletého masa nebo bez, cuketové "zelí", kousky cukety v zeleninové polévce nebo omáčce, bramborovo-cuketové placky apod. Jím i syrové cukety.

Cuketový nákyp
Cuketový nákyp
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 5.6.2018 20:37

Do čočkové polévky (4 porce) se dá nastrouhat jedna cuketa na jemné nudličky. Je to tak lepší než bez cukety. Ovšem deset cuket už znamená problém.

Cukety
Cukety
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika