Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elena, 21.5.2018
Když jdu od brány k chatě, tak mám po obou stranách cesty vysazené stromy. Moc si vlastně ani nepamatuji co tam mám, vlastně vím, že je tam Stanley a Jojo. Vlastně jsem jinak z toho ostatního modrého ovoce ještě nic neochutnal a tak mne to ani... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 16.5.2018
Tak jsem dnes tu Delikates blauer vysel, celkem 36 důlků.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem udělal pár fotek z toho pařeniště. Fotí se to hrozně blbě, rajčata jsou zelená a nejsou vidět. Najít a vyfotit rajče na těch trpaslících (Mongolskyi karlik a Sarayev Shtambovyi bylo nad mé síly (je to hrozně hluboko a měl jsem strach že... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018
Tak hodně pečlivý muž?            Vladimír
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018
Vždycky obdivuji, jak má někdo krásně upravené záhonky. Řádky jak když střelí, nikde žádný plevel, pohozené věci a podobně. Ženská ruka?            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 16.5.2018
Ptal jem se proto, že už od zimy mám koupeny ty Delikates Blauer. Původně jsem počítal, že si sazeničky předpěstuji doma, ale teď trochu napršelo a pořád ještě šmrdolí, tak bych zkusil udělat nějaký přímý výsev. Mám tam u rajčat takových pět pidi... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 14.5.2018
Ty modré se mně moc líbí. Jsou to ty Ballot nebo Delikates Blauer?            Vladimír
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 14.5.2018
Tak já nevím. Ale mně, když zasadím rajče hlouběji, tak ze zahrnuté části vyrazí normální zálistek a z něho vyroste pokud ho nevytrhnu normální rostlina. Musím stále dávat pozor a tuto novou rostlinu včas vytrhnout (čím menší tím lepší). Docela mně... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 13.5.2018
Pokud zahrnuji, tak i s listem.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 13.5.2018
Je to tyčková odrůda. U tyčkových odrůd záleží na tom, jaké máme prostředky pro pěstování. V Americe pěstují tato rajčata v klecích a tak ani nějak zálistky nevylamují. Jak se Ramallet pěstuje v domovině na Mallorce nevím, ale já pěstuji rajčata na... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 13.5.2018
Já už několik let používám pro p Po třech letech v jahodáchěstování zeleniny a jahod černou tkanou textilii. Voda jí bez problému prosákne, zabraňuje odpařování, plevel pod ní neroste. Trvanlivost je velká, snad 15 let. Po sezóně textili sbalím a na... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 13.5.2018
Pokud je tento dotaz směrován na mne, tak zatím žádná rajčata nesklízím. Ale mám na rostlinách dost rajčat v konečné velikosti, jen je třeba aby uzrála. Sázel jsem také v marci, konkrétně dacátého šestého. Sázel jsem ale dospělé rostliny, které už... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 13.5.2018
První nezbytnou podmínkou pro to, abys mohl testovat kdy opravdu rajče zmrzne je mít velmi kvalitní teploměr, který bude mít v oblkasti okolo nuly tolerancí alespoň plus mínus 0,1 °C.  Jinak měřit teplotu běžnými prodávanými lihovými nebo... celý příspěvek >
Jaro 2018, 12.5.2018
Tak ty meruňky bych si dal.                 Vladimír
Rajčata 2018/2, 12.5.2018
Včera odpoledne jsem vysadil poslední z mých osmdesáti tyčkových rajčat. V noci zapršelo, sice jen cca 4 mm, ale díky za to v tomto horkém a suchém počasí.            Vladimír
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika