Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Nerozumím tomu co mají jeho papriky a rajčata společného s jeho bramborami, ale očividně ho pěstování brambor nijak nebaví.            Vladimír
Rajčata 2018/2, 3.5.2018 Obsahuje fotku
Keříčková rajčata v pařeništi.            Vladimír
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Ty hrůbky se nedělají jen proto, aby se zvýšila sklizeň. Docela mne zaráží, proč se s těma bramborama vůbec drbete.            Vladimír
Chyba rajcine nejaka vyziva?, 30.4.2018
Velké rostliny, malé květináče. Chce to vysadit do země. Chybí jm všechno. Startovací dávka to nezachrání.                       Vladimír
Použití netkané textílie, 30.4.2018
Souhlasím s tím, že žádná folie nepomůže a to ani ta nekaná. Ale když bude konstrukce kvalitní, tak přes to můžete přehodit deku nebo jutové pytle namočené ve vodě. To by mělo pomoct.           ... celý příspěvek >
Rajčata a papriky, 22.4.2018
Já bych s na nějaký kýbl nespoléhal.            Vladimír
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 21.4.2018
Jak jste přišel na to, že z nich moc úrody nebude? Úroda bude a bude z rajčat, které si vypěstuje sám. A za peníze, které by dal do sazenic si může od někoho pár rajčat přikoupit. A příští rok už bude vědět jak na to. A to je asi... celý příspěvek >
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 21.4.2018
Ptal jste se kdy rajčata a papriky přesadit? No mohlo by to tak zůstat. Jenže sazenice se budou stále víc vytahovat do délky a budou tenké. Jednou je budete stejně muset přesadit, ale pokud si myslíte, že je dáte přímo do zahrady na záhon, tak by... celý příspěvek >
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 20.4.2018
Rajčata můžete přesadit ihned- jednotlivě do kelímku. Papriky bych ještě pár dní počkal, ale mohou se už taky přesazovat.            Vladimír
Obří řecké fazole, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Omlouvám se, dal jsem tam špatný obrázek.            Vladimír
Řez broskvoně, 18.4.2018
Asi zítra nebo v pátek udělám částečný řez s tím, že později případně provedu ještě nějakou probírku. Na řez jsem čekal v návaznosti na některá doporučení- řezat až po nasazení plodů.... celý příspěvek >
Řez broskvoně, 18.4.2018
Já budu teprve stříhat, tak bych mohl omezit počet plodů už řezem?            Vladimír
Obří řecké fazole, 18.4.2018 Obsahuje fotku
V pondělí jsem zahájil sezónu popínavých fazolí. Namočil jsem a dal naklíčit 25 semen těch řeckých fazolí. Dnes jsem pět již naklíčených zasadil do kelímku. Vypadá to, že klíčivost bude 100%. Až povyrostou tak půjdou v kelímcích do pařeniště. Potom... celý příspěvek >
Řez broskvoně, 18.4.2018
Možná že se ptám blbě. Když tam mám z těch deseti květů deset malých broskviček tak je tam mám nechat všechny?            Vladimír
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 17.4.2018
Byla by dobrá fotka. Svinuté listy mohou být také následkem herbicidů. Dolomitický vápenec Vám k ničemu nepomůže a už vůbec, jesliže jeho suspenzi nastříkáte na listí. Nerozumím tomu, jak chcete hasit dolomitický vápenec, hasí se vypálené... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika