Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 27.7.2012
Ivo, Vámi vzpomínané hrušky mně připomínají ovesňánky zrající ve 2. polovině srpna, tedy v době kdy zraje oves. Také bývaly tak malé a chutné, byly to takové hruškové jednohubky 3 - 4 cm dlouhé. Pavel.
Čertova hruška (hnilička), 27.7.2012
Je nějaký oficiální název této hrušky?
Višeň, 22.7.2012
Tak višeň jsem přihnojil. Pět koleček kompostu a pět kg dolomitického vápence, doufám že jsem to nepřehnal. Na jaře ještě přiroubuji jinou odrůdu do koruny a budu čekat co se bude dít.
Višeň, 8.7.2012
Díky za přízpěvek, třešně kvetou a plodí každoročně ale jsou na jiné parcele oddělené potokem s přirozeným půdním pokryvem. Višeň je vysazena na místě, kde byl po výstavbě rod. domu srovnaný terén a zemina dodatečně dodána nebyla zrovna kvalitní.... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 8.7.2012
Díky za info, v zimě si objednám rouby odrůdy, která kvete ve stéjnou dobu a budu se těšit na domácí meruňky.
Višeň, 8.7.2012
Díky za rady, pane Vysloužile, příští týden se ochladí tak na to hned vběhnu. Už se těším na konečně pořádnou ůrodu višní.
Višeň, 7.7.2012
Lze přihnojit už nyní nebo je lepší počkat až na podzim.
Višeň, 7.7.2012
Děkuji všem za informace a rady. Mohlo by to být půdními poměry. Višeň je vysazena v těžké jílovité půdě, zkusím obrýt, přihnojit a do koruny naroubuji jnou odrůdu, doufám jenom že nepřiroubuji tutéž. Ještě jedna otázka, přihnojit hnojem nebo... celý příspěvek >
Višeň, 6.7.2012
Děkuji za odpověď, pane Vinšálku. Mám čtyři třešně ve vzdálenosti do 80-ti metrů jsou to zmiňované Kaštánka a Karešova, Hedelfingenská a jedna neznámá odrůda, kterou jsem narouboval ze staré třešně(asi 70 let) od souseda, chuťově je výborná ale sotva... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 5.7.2012
Mám jen Tomcot a jak jsem uvedl výše, široko daleko žádná jiná meruňa není.
Meruňky Pincot a Kioto, 5.7.2012
V širokém okolí jiná meruňka není, zbývá naroubovat opylovače do koruny, ale jakého?  Dík za odpověď.
Višeň, 5.7.2012
Prosím o radu odborníky na webu. Mám višeň starou 15 let, každý rok kvete tak, že je úplně bílá samý květ a zraje dva týdny po třešních Karešova a Kaštánka, tedy ve 4. třešňovém týdnu. Literatura uvádí, že se v současnosti pěstují jen odrůdy... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 5.7.2012
Literatura uvádí, že většina odrůd meruněk je samosprašná. Nevíte, zda meruňka Tomcot a Pincot je samosprašná popřípadě jakého opylovače potřebuje? Děkuji za odpověď.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 23.5.2012
Lze na uvedené škůdce použít Calypso?
Letošní jaro - vyhlídky, 19.5.2012
Nám se ty mrazíky zatím vyhýbají, včera jen - 1,5°. Valašsko 450 m n.m.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika