Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a z čeho udělat podnože, 28.3.2012
Je to St. Julien. (Žilienka)
2. rok hrušeň Konference, 23.3.2012
Vždy jsem si myslel, že chlévská mrva je jen odborný název pro hnůj. Za mého mládí když jsme chovali dobytek, tak jsme kydali hnůj, nikoli chlévskou mrvu. Tolik na vysvětlonou proč jsem tento výraz použil.
2. rok hrušeň Konference, 22.3.2012
Měl jsem samozřejmě na mysli hnůj třeba půl roku až rok uleželý.
2. rok hrušeň Konference, 21.3.2012
Nejlépe je přihnojit chlévskou mrvou, pokud je k dispozici. Stačí jedno kolečko teď na jaře.
Roubování, 19.3.2012
U nás je ještě brzy.
Muškatelka a krvavka, 19.3.2012
Pěstuje někdo z diskutujících odrůdu Praskule. Zajímala by mně plodnost, odolnost proti strupovitosti, chuť, a možnosti využití. Na jídlo, sušení, pálení. Předem děkuji.
Bystrická slivka, 29.2.2012
V sadě mám čtyři Domácí ale abych pravdu řekl, nepoznám nebo nevím, co je myšleno kořenitou chutí. Chutnají skvěle, hlavně v loňském roce byly výborné. Zavzpomínal jsem na léta dětství, kdy měly obdobnou né-li stéjnou chuť.  PaR
Muškatelka a krvavka, 28.2.2012
Obě doporučené odrůdy má v sortimentu Radim Pešek v Bojkovicích. Zasadím asi Špinku pro její mrazuvzdornost.
Muškatelka a krvavka, 28.2.2012
Děkuji za informace. Konferenci mám, měl jsem na mysli odrůdu mnohem starší, bujnější a mohutnější. Plánuji ji vysadit na hranici pozemku do pole.
Kalendář ovocného trhu 1909 Hrušky, 27.2.2012
Je docela možné, že před sto lety byla vyšší teplota než dneska.
Šarka švestek, 27.2.2012
Rony, v které části Valašska máte sad. PaR, také Valašsko.
Poraďte jak a kdy a na co roubovat švestky, 27.2.2012
Já jsem koupil Vaňkovu právě na myrobalánu, myslíte, že je to špatně?
Šarka švestek, 26.2.2012
Loňský rok byl výborný. Příští týden budu pálit druhou várku kvasu, z pozdních trnek, Domácí, Durancie, President. I přes napadení švestek šarkou byla úroda Domácích skvělá, krásně díky podzimu dozrály. Těším se na výsledný produkt.
Stříhání stromů - lepší jaro nebo podzim?, 19.2.2012
Hlavně nehnojit dusíkem, samostatně přihnojte fosforem.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 19.2.2012
Děkuji za informace, podle posledního přízpěvku existují asi kvalitnější sraré odrůdy.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika