Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň roubovaná na jabloni, 13.5.2012
Hrušňové rouby se na jabloni ujmou ale další jaro je už neprobudí, odumřou.
Zaschlé větve slivoně, 8.5.2012
Chtělo by to nafotit a přidat fotku, monilia řádí dost vydatně a je to horší než šarka a hryzci dohromady.
Třešeň bez listů i květů II, 1.5.2012
Ale nejdůležitější je zasadit stromek do kvalitní zeminy a v době sucha jako nyní pravidelně zalévat.
Moniliový úžeh, 1.5.2012
Myslím si, že při letošním suchém jaru by nemusely být houbovité choroby tolik agresivní jako jiné vlhké a propršené jara a nemusí se ani tolik stříkat.
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 1.5.2012
Díky za info, jdu na to.
Vyžrané pupeny, 1.5.2012
Taky bych to tipoval na monilii. Odstřihněte kousek větvičky a jestli bude řez a po odříznutí kůry zelenébude to nejspíš vyžrané ale jestli kůra začíná hnědnout tak to bude monilie. Vloni jsem měl úplně stejnou Gabrovskou a podezříval jsem hryzce,... celý příspěvek >
Řez švestek, 1.5.2012
Zastříhavají se konce dlouhých letorostů (70 cm a více) jako u jabloní nebo se provádí se jen průklest. Mám na mysli švestky staré 6 let a více, které jsou v plné plodnosti.
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 1.5.2012
Je ještě účinný postřik proti pilatce dva až tři dny po odkvětu?
Odrůda jabloně Jonagored - pěstuje někdo?, 16.4.2012
Má odrůda Angold nějakou spojitost s výše jmenovanými odrůdami?
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 16.4.2012
Chrudimskou jsem rouboval před třemi lety na myrobalánový špičák, zatím čekám na první úrodu za rok by něco mohlo být. Rouby jsem objednával v Holovousích.
Tatarova hruška, 12.4.2012
Tatarovu hrušku má v sortimentu Radim Pešek v Bojkovicích. Zasílá i poštou, před dvěmi lety jsem si jednu objednal jako špičák, zatím roste velice dobře. jenom nevím jak je to s opýlením nebo zda je samosprašná.
Vzdálenost ovocných stromků, 8.4.2012
Pokud máte místo dejte to dál tak 4 x 4 m.
Vzdálenost ovocných stromků, 6.4.2012
Musíte nám říct na jaké podnoži zakoupené stromky máte. Potom můžeme odhadnout velikost stromu a určit vzdálenost při výsadbě.
Opylení, 30.3.2012
Děkuji za radu, už jsem objednal rouby Amfory v Sempře v Litoměřicích. Hned jak bude počasí budu roubovat.
Opylení, 29.3.2012
Poradí někdo z diskutujících vhodného opylovače pro Radanu? V blízkém okolí žádné hrušky nejsou. Děkuji ze info.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika