Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TopTaste?, 4.9.2012
S touto odrůdou jsem velmi spokojen, stále a hojně plodí chuť sice až moc sladká ale tohle mně zrovna nevadí. Asi jsem trefil na lepší klon, odlučitelnost od pecky je velmi dobrá. Čeho si nejvíce vážím je velmi malá monilia na plodech u všech mých... celý příspěvek >
Č. lepotica a Katinka, 4.9.2012
Č. Rodnou mám napadenou šarkou a druhým rokem nic nedala, uvažuji, že ji příští rok přeroubuji.
Priamorodiaca jablon, 2.9.2012
Také se mně nezdá, že by se jabloň mohla množit řízkováním.
TopTaste?, 30.8.2012
Řekl bych, že na snímku vpravo nejsou Durancie.
Švestka Valor - Prunus domestica, 29.8.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdejších pěstitelů Valoru na hnilobu plodů a celkovou odolnost proti monilii, nízkým teplotám, vhodnost k pálení a jiné poznatky. Uvažují o koupi několika stromků. Děkuji za odpověď.
Co proti pihatosti plodů, 26.8.2012
Měl jsem stejný problém s Erikou a jak jsem stříkal jabloně proti strupovitosti vzak jsem i hrušku. Zatím jsou pěkné bez fleků.
Cosi jako švestka, 26.8.2012
Trnka obecná, u nás to roste jako keř ne jako strom. Chuť trpká svíravá ale údajně je z toho dobré víno, jako píše dikutující přede mnou.
TopTaste?, 26.8.2012
Těžko říct, pane petře, já jsem kupoval Toptasty v Malenovicích ve Zlíně. Za dva roky po výsadbě začaly plodit a plodí každý rok. Loni přeplodily a byly skvělé chuti, letos mají o něco méně a jsou takéž výborné. Od pecky jdou, pokud jsou zralé a... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 25.8.2012
Jaká je z těch hrušek pálenka?
TopTaste?, 25.8.2012
Toptaste je pološvestka, proto má jiný tvar než pravá švestka. Důležité je, že chutnají, netrpí šarkou a pravidelně plodí. Jsou ale pološvestky, které oválný tvar mají. 
Pomozte s určením názvu jabloně, 19.8.2012
Přikláním se také k názoru paní Lídy. U nás se jí říkalo žňuvka, protože zrála o žních. Průsvitné letní i Starkerlist mám na zahradě ten je s červeným líčkem.
Řez jabloní, 19.8.2012
Na přelomu července a srpna se provádí letní střih pro podporu vzniku květních pupenů a na ten je také pozdě.
TopTaste?, 19.8.2012
První plody začínají zrát, jsou výborné a dobře odělitelné od pecky.
Řez švestek, 19.8.2012
Už je pozdě.
Staré hrušky, 18.8.2012
Pěstuje, nebo má na zahradě někdo s diskutujících starou odrůdu Muškatelka.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika