Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dát na zahradu 10x7m, 500 m.n, 11.10.2012
Asi bazén a pískoviště pro děti.
Co na zahradu, 7.10.2012
Hryzců máme také požehnaně a mám vyzkoušené, že semenáče napadají nejméně a pak silně rostoucí podnože např. A2. Zatím nenapadají hrušně ať jsou na kdouloni nebo semenáči, třešně a višně. Ze švestek jim u nás chuná nejvíce myrobalán. PaR
Zakoupené hrušky, 7.10.2012
Erika je opravdu dobrá.
Za kolik prodat slivovici, 20.9.2012
Také jsem jednu Oskoruši zasadil ale trpí monilií, tak pravděpodobně nebude mít dlouhého trvání.
TopTaste?, 20.9.2012
Chuť je taková jak píšou i jiní diskutující, při plné zralosti až moc sladká což mně nijak nevadí a čím je zralejší tím lépe jde od pecky.
TopTaste?, 20.9.2012
Zústane na větvi.
Slivoň President, 20.9.2012
President jde opravdu do nejlepší chuti, po letošním postřiku Zolone proti moniliové hnilobě ani tolik neplesniví. To co přezraje a bude relativně bez chuti, půjde do sudu.
Špendlíky, 13.9.2012
Špendlíky na Valašsku šly vždy dobře od pecky, tak jako Domácí švestka.
TopTaste?, 13.9.2012
My jsme rádi, že nám konečně zapršelo letos je (bylo) na severovýchodě Moravy sucho, které dlouho nepamatuji. Top Tasty jsem otrhal a zase se letos vydařily. Výborná chuť, žádná monilie a odlučitelnost velice dobrá né sice jako u Domácí, Hamanovky či... celý příspěvek >
Slivoň President, 12.9.2012
Před sedmi lety jsem koupil šest špičáků Hanity. K mému údivu jsem po zapěstování koruny a prvních plodech velkých až 100g zjistil, že místo Hanit mám v sadě Presidenty. Jako klad bych uvedl pravidelnou a vysokou plodnost, každý rok od vstupu do... celý příspěvek >
TopTaste?, 12.9.2012
Čím zralejší Top Taste je, tím jde lépe od pecky.
Tophit, 11.9.2012
V jaké nadmořské výšce ji pěstujete, myslíte, že se jí bude ve 450m n.m. dařit? PaR
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 11.9.2012
Malvazinku mám a když je zralá nezdá se mně nijak moc kyselá.
Tophit, 9.9.2012
Pane Fialo, ty Aprimiry jsou velice pěkné. Chci se zeptat jakou mají chuť, toleranci k šarce, citlivost k monilii a jiné vlastnosti. Myslím, že bych ji i vysadil. Díky za odpověď, PaR.
Tophit, 4.9.2012
A je to opravdu Durancie?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika