Příspěvky uživatele - Zdenci

Čierna rajčina, 10.12.2014
Zdílím Váš názor na chuť, protože to rajče i podle mě žádnou nemá. Pěstuji ho pouze pro jeho vzhled. Náchylnost k plísni byla srovnatelná jako u ostatních rostlin.
Čierna rajčina, 9.12.2014 Obsahuje fotku
To není žádný zázrak, Indigo Rose sám pěstuji už 2 roky.
Potaš, uhličitan draselný K2CO3, 30.11.2014 Obsahuje fotku
Tohoto materiálu mohu zatím bez vlastního přičinění získat neomezené množství. Místní zemědělci si nechali navozit plnou silážní jámu popela z městské výtopny na biomasu. Ovšem nějak nezvládají aplikaci na pole a louky a už 2 roky to tu leží.... celý příspěvek >
Jaké zvolit vedení révy ve skleníku?, 21.11.2014
Díky za názory. Sazenice jsou pravokořenné krom BČ to je roubované. Mám je od Bredika. Vypadá to, že tady V a BČ povedu na kordonové rameno ve výšce okapu a letorosty povedu ke štítu, abych nezastínil záhony z boku. Ješte bych měl otázku, zda G a SS... celý příspěvek >
Jaké zvolit vedení révy ve skleníku?, 20.11.2014
Na jaře jsem do skleníku 3x9m zasadil 3 sazenice révy, konkrétně Vostorg, Beloje Čudo a Glenoru. V příštím roce bych rád přidal ještě Somerset Seedles. Původní záměr byl vést Vostorg a Čudo vertiko z každé strany vedle dveří a Glenoru na vodorovný... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 19.11.2014
To mi připomíná odrůdu Indigo Rose. Chuťově vůbec žádný zázrak, ale esteticky fakt bomba.
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 13.11.2014
A co takhle zkusit minibagr, projede i vrátky 80cm a práce nadělá taky dost.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 1.11.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem likvidoval část odplozených rostlin a ješte mi stále něco zůstává. Největší radost mi nyní dělá Andromeda zasazená u dveří skleníku.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 17.10.2014 Obsahuje fotku
Venku sezonu ukončila plíseň už před měsícem, ve velkém skleníku už zůstavají pouze Currant Gold a Red, zbytek jsem likvidoval v sobotu, protože jsem potřeboval větší množství rajčat na oslavu a už tam nic nezbylo. Ve skleníku u zdi sezonu ukončí až... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 9.10.2014 Obsahuje fotku
Po dnešní sklizni rajčat jich je ve skleníkách stále ještě dost.
Záchrana rajčat, 23.9.2014
Zdravím pana Vladimíra a i všechny ostatní. U mě je rajčatová sezóna v plném proudu už jenom ve skleníkách a pod střechou stosoly. Venku jsem rajčata likvidoval v neděli, měla plíseň a stejně už byla z 90% odplozená. Letošní sezonu hodnotím velmi... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 24.8.2014
Osobní zkušenost nemám, ale malíř co maloval babičce mi říkal, že stříkají pouze mlékem s vodou 1:1 a plíseň od té doby nemají. Ještě říkal, že to mléko musí být čerstvé přímo od krávy, s krabicovým to prý nefunguje.
Bifteková rajčata, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Na pěstovámí velkých rajčat sice nejsem, ale dostal jsem jednu rostlinu nějakého srdce, tak jsem ji přidal do skleníku. Sklidil jsem 2 největší plody a byly opravdu chutné. Ještě jedna z mých stálic Zolotaja Andromeda se také chtěla vytáhnout.
Rajčata pro sezónu 2014, 11.8.2014
Miele je dobré rajče, Taiko má větší plody a má sklony k moučnatění, takže dostává stopku. Kiš Miš or. je opravdu velmi plodné a chutné, stejně tak i Kiš Miš red. Černá hruška prostě vypadá takto, na orig. pytlíku je nádherná opravdu černá hruška a... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Pár mých rajčat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika