Příspěvky uživatele - Zdenci

Začala mě bavit zahrádka. Je to divné?, 16.4.2015
Nesouhlasím s názorem o impotenci, protože je mi 29 a zahrada mě baví už 8 let a stále jsem podle manželky potentní až moc. Jinak v dětství jsem také zahradní práce přímo nesnášel a moje snaha všechno sabotovat všemožnými způsoby občas slavila... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2015
Stačí kliknout na nick a hned to víte. Pelhřimovsko 620mnm. Kdyby nás bylo víc, tak by byl háček nad n. Zdenci je moje přezdívka už z dětství a používám jí i v mládí (29). Aktuální teplota -6,5. Zdeněk
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2015
Tak u nás k ránu -9 a nyní už -5 :-(
Skleník z polykarbonátu, 1.4.2015
Soused už letos honil desky po zahradě 3x a nakonec celý skleník pořádně omotal strečovkou a zatím drží.
Rajčata pro sezónu 2015, 14.3.2015
Já dávám 3 rostliny do 100cm samozavlažovacího truhlíku a je to tak akorát.
Rajčata pro sezónu 2015, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Nevěšte hlavu, normálně je přesaďte až po děložní lístky do hlubšího kelímku, případně je možné stonek opatrně stočit a zasypat. Včera jsem tímto způsobem pikýroval 94 rostlinek. Jestli to má vliv na růst a plodnost bych neřekl, protože se tímto... celý příspěvek >
Jak se stříhají ovocné stromy?, 1.2.2015
Ne nadarmo se říká: chytrému napověz, hloupého kopni
Jak se stříhají ovocné stromy?, 1.2.2015 Obsahuje fotku
Poprosil jsem kolegyni, aby stromek nafotila lépe, tak snad to bude lepší. Když jsem hledal Zahnův, tak se všude píše, ze je pro peckoviny, tak tomu moc nerozumím.
Odrůda rajčete, 28.1.2015
Osobně jsem to nikdy nezkoušel a zkoušet nebudu a neznám ani nikoho z okolí kdo by s tím měl zkušenosti. Vycházím pouze z informací na tomto fóru. Určitě bych aplikoval hned po vysazení propíchnutím stonku skrz, takže by měl stačit drátek dlouhý cca... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 27.1.2015
Drátkem se v uvedené výšce propíchne stonek.
Jak se stříhají ovocné stromy?, 21.1.2015
Děkuji za rady i náčrtek. Mohl byste prosím pane Stando dokreslit to Vámi zmíněné sesazení horního patra a terminálu.
Jak se stříhají ovocné stromy?, 20.1.2015
To ohybání větví myslíte u kterého stromku? A tak tedy vůbec nestříhat nebo jenom omezeně? Svlačec samozřejmě odstraním ;-)
Jak se stříhají ovocné stromy?, 19.1.2015 Obsahuje fotku
Připojil bych se s prosbou o radu jak otřihat tyto dva stromky. Jsou kolegině a nerad bych je zmařil. Doma sice už nějaký rok střihám stromky zaprvé podle rad otce, který pro pracovní vytížení na to nemá čas a z druhé formou pokus omyl, ale to je... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovou jabloň?, 14.1.2015
Stromek jsem dostal před dvěma lety, odrůda myslím Kordona. Zasazena je dobře tj. místem roubování nad zemí. Ješte nekvetla, tak tedy počkám do jara.
Jak ostříhat sloupovou jabloň?, 14.1.2015 Obsahuje fotku
Mohl by mi prosím někdo poradit jak mám ostříhat tuto sloupovou jabloň.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika