Příspěvky uživatele - Zdenci

Rajčata pro sezónu 2014, 4.3.2014 Obsahuje fotku
Sice to nemám tak vymakaný, ale účel to plní na 100%
Materiál na stavbu konstrukce skleníku, 3.3.2014
Protože je skleník u zdi, tak jsem udělal raději masivnější základ. Přiznávám, že skleník má větší základy než samotná stodola. Betre to jenom jako příklad, než jako nutnost.
Materiál na stavbu konstrukce skleníku, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Bohatě bude stačit ZB 15cm, ostatně to i většina výrobců skleníků doporučuje. Pod takový skleníček bych rozhodně nekopal základy do nezámrzné hloubky. Možná by stačilo položit pod skleník betonové obrubníky. Já jsem na stavbu skleníku použil právě ZB... celý příspěvek >
Má cenu ji zachraňovat?, 19.2.2014
Nechám tedy nejspíš strom dožít. Na zahradě máme naroubovaný Šampion na 5ti stromech. Všechny Šampiony jsou více či méně poškozené. Jiné odrůdy i na stejných stromech jsou v pořádku. Tento strom je pouze Šampion a je poškozen nejvíce.
Má cenu ji zachraňovat?, 18.2.2014 Obsahuje fotku
Má cenu zachraňovat tuto jabloň, kterou takhle zasáhla rakovina? Jedná se o odrůdu Šampion. Černé šipky ukazují postižená místa + nějaký detail.
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 11.2.2014
Napřed jsem celý postup, popsal a pak smazal. Nevím co tím vyslíte. Je pravda, že je vyrábím na soustruhu, jen mě zajímal postup jak to dělá někdo, kdo byl v Receptáři. Třeba nějaká vychytávka nebo tak něco.
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 10.2.2014
Můžete dát odkaz nebo lépe popsat výrobu. Zmíněný pořad nemůžu najít. 
Papriky 2014, 9.2.2014
Průměr plodů bývá kolem 2-3cm.
Papriky 2014, 9.2.2014
Semaroh mám už třetím rokem a je to u nás velmi oblíbená odrůda, tenkostěnný sladký kozí roh. Mohutné rostliny s velkou násadou plodů dlouhých i 20cm chutných jak v technické tak botanické zralosti. Se Samarou nemám zkušenosti
Papriky 2014, 9.2.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem přeazoval: Vlasta, Hamík, Amy, Semaroh a Kapie
Rajčata pro sezónu 2014, 8.2.2014
Chuťově byl velmi zajímavý, ovšem jak píšete opravdu je háklivý na počasí. Já ho měl pouze ve skleníku a přesto hodně praskal, dá se říct že pomalu každý plod praskl. Této odrůdě byla pro její originalitu věnována nadměrná pozornost, takže se plody... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 7.2.2014
Ze zcela zelených rajčat jsem pěstoval zatím pouze Samocvet Izumrudny  a pro letošní sezonu mám připraven ještě Samocvet Nefritovy.
Papriky dle Meisla, 2.2.2014
Já jsem to zkusil a takhle jsem dopadl.
Vyvýšené záhony, 2.2.2014
Tady se kolem toho něco řešilo.
Svícení při pěstování sadby, 13.1.2014
Jaký je poměr červených a modrých ledek? Napadl mě použít RGB Led pásek ketrý se nechá koupit do 200kč za 5m, rozdělit na délku podle potřeby a zvolit správný poměr barev. Domnívám se, že by se dosáhlo rovnoměrnějšího osvitu než od žárovky, ale třeba... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika