Příspěvky uživatele - Zdenci

Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.8.2014
Když už okurky ani "Piďa" nežere běžně je strouháme do mrazáku. V zimě se akorát rozmrazí, udělá se zálivka a salát je hotov. Chuťově bych to přirovnal k salátu z okurek koupených v zimě.
Sladkaja děvočka?, 31.7.2014
Tak jak hodnotíte "čokoládu"? U mě to vypadá, že se jedná o Black cherry, stejná velikost, barva i chuť. 
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Já si myslím, že to bude vysokým obsahem dusíku a draslíku.
Sladkaja děvočka?, 13.7.2014
To by za to asi nestálo  u mě je taky "Sladkaja grozd šokoladnaja" ve všech třech případech kulatá  a to na přebalu vypadala fakt luxusně.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Tak rostou sice jako z vody, ale zatím žádný náznak zrání.
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 1.6.2014 Obsahuje fotku
Já venku v barelech používám spirálové tyče 2,1m. Ve skleníku mám provázky okolo kterých rostliny obtáčím a ve skleníku u zdi mám spirály z vázacího drátu.
Co vaše réva? (2014), 30.5.2014 Obsahuje fotku
Moje réva vypadá zatím takto.
Kam je sveden tento okap?, 29.5.2014
Řekl bych, že tento okap je sveden do země
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 19.5.2014
Tak konečně nadešel čas pro vysazení zbylých rajčat ven. Dnes jsem vysadil 4O rajčat do barelů při zdi a 6 na záhon. Jinak celkový počet letos je 140 rostlin od 62 odrůd.
Ozrane listy spenatu, 16.5.2014
Já bych řekl, že to budou ti slimáci. Měl jsem stejný problém, i přes posyp granulemi mi špenátu i granulí stále ubývalo. Nakonec jsem ho přesadil do skleníku a zatím roste bez úhony
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.5.2014
Pěstuji jako keřík, ale občas něco vyštípnu abych z ní neměl prales.
Papriky 2014, 9.5.2014
Já z toho taky nesedím na prde.i. Za 10 Kč je to lepší než padnout hubou na kanál, tak jsem si jednu vzal no. Jen mi přijde ten kelímek prostě malý toť vše!
Papriky 2014, 9.5.2014 Obsahuje fotku
Jelikož mi letos vůbec nejdou papriky, dojel jsem koupit pár přebytků k zahrádkářům a zůstal jsem čumět jak dokáže narůst paprika v tak malém kelímku. Čím pak je asi pěstitel krmil? 
Roubování okurek na tykev 2014, 9.5.2014 Obsahuje fotku
Letošní roubování pro mě bylo mnohem úspěšnější než to v loňském roce. Z pěti naroubovaných sazenic mi přežili 4 a vypadá to, že se mají k světu. Jsou to 2x Superstar a 2x Minisprint obojí na Sprinteru. Tímto děkuji zejména paní Jiřině za podrobné... celý příspěvek >
Mají to zapotřebí?, 8.5.2014
Bohužel je to tak. V mém zaměstnání vyrábíme jeden a ten samý výrobek a rozdílný je pouze obal podle přání zákazníka. Jednou je to Made in Czech Republic, potom EU a dokonce i Germany. Hold platí: náš zákazník, náš pán
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika