Příspěvky uživatele - Zdenci

Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 8.5.2014
Také raději ještě počkám, na příští týden zase předpovídají pokles teplot k nule a nějak se mi nechce absolvovat další ještě rozsáhlejší přikrývací maraton než ten co proběhl před pár dny.
Jak se zbavit pařezu?, 6.5.2014
Ještě tu nezazněl návrch na odstřelení pařezu za pomoci střelného prachu či plastické trhaviny (hůře dostupná). Pařez se na vhohých místech navrtá a naláduje, pak už stačí zapálit doutnák a utíkat.Při optimální náloži pařez vyskočí ze země jako nic.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 5.5.2014 Obsahuje fotku
Ještěže jsem včera ve velkém skleníku zatopil a v druhém nechal otevřené dveře do stodoly. Ráno to spadlo na -3,8°C a ještě v 8 hodin byla námraza na kolektorech.
Rajčata pro sezónu 2014, 4.5.2014
K ránu teplota klesla na -0,3°C a to předpověď uváděla +2°C. Dnes v noci předpovídají -1°C, tak uvidíme co nás čeká, každopádně zatopím.
Rajčata pro sezónu 2014, 3.5.2014 Obsahuje fotku
Raději jsem už dnes provedl preventivní opatření pro případ příchodu mrazíků, papriky a přísadu pro venkovní výsadbu jsem odnesl domů a ve skleníkách natáhl netkanou.  Aktuální teplota 2,5°C. Na zítra raději ještě přitopím.
Rajčata pro sezónu 2014, 3.5.2014
U nás včera ani kapka, ani krupka. 
Rajčata pro sezónu 2014, 26.4.2014
Tak nám se zatím větší deště vyhýbají, ani nestačí do sudů dopršet co ve skleníkách vyzalívám. Zatím mám vysazeno 90 rostlin rajčat pouze ve skleníkách + 50 dalších čeká na výsadbu ven. Zatím mi kvetou jen převislé odrůdy.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 17.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den Mirko. Základy jsou ze ztraceného bednění, 3 vrstvy tj. 75cm + 30cm základ pod. Výška záhonů je 50cm. Montáž náročná nebyla ve 2 lidech 2 odpoledne, jen je potřeba pečlivě číst návod.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Znovu jsem dospěl k názoru, že koupit hotový skleník bude lepší a zde je následník starého dosluhujícího skleníku po dědovi. Jedná se opět o Limes, tentokrát Variant L9 s prodlouženými dveřmi o 20cm +otvírače zdarma.
Ildi neklíčí, 24.3.2014
Já mám semena od Seva Flora exp.12/2011 a první výsev klíčivost 0% a po přesevu klíčivost 200% Najednou vylezla všechna semena z obou výsevů společně.
Jaro 2014, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Dnešní jaro na Vysočině
Nastja slastena klicivost, 21.3.2014
Jsem na tom jako paní Jiřina, loni i letos Nasťa 100% klíčivost.
Rajčata pro sezónu 2014, 16.3.2014
Dobrý den paní Jiřino, do kelínků jsem otvory zatím nikdy nedělal a o nic jsem nepřišel. Je potřeba větší opatrnosti při zalévání.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.3.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem konečně zvládl přesadit rajčata. V plánu jsem měl 100 rostlin, ale nakonec se mi to rozrostlo na 150    
Má cenu ji zachraňovat?, 9.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den Vláďo, podle Vašich rad jsem šel obrývat strom abych odlechčil půdu. Narazil jsem na totálně strouchnivělé kořeny a když jsem stromem zakýval, tak moc pevně v zemi neržel. Nakonec jsem ho vyvrátil. Připojuji fotku pařezu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika