Příspěvky uživatele - 144.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 13.5.2009
mám také moc ráda fuchsie apěstuju je už dlouho.Rozmnožují se dobře, jsou krásné, a dívala jsem se na to vaše doporučení... no to je nádhera!!!Kdybych tak mohla mít všechny!!!           Dana
Olověnec Plumbago au, 21.4.2009 Obsahuje fotku
Souhlasím z předchozím příspěvkem, jen hnojím Krystalonem a dodávám, že se dá lehce i rozmnožit-na podzim nastříhat vrcholové výhonky a skoušela jsem je dát do vody a i přímo do hlíny a obojí se chytlo. Dana
Sundevila v zimě, 20.4.2009
Loni jsem koupila 2 rostliny.Jednu jsme dali na zkoušku do chladna/asi 10až 18/ druhou jsme nechali v zimní/15- 20/.ta v chladnu je už vyhozená v popelnici ata druhá krásně obráží.Ono asi záleží na tom, co chce ta která rostlina udělat.Jo, jsou to... celý příspěvek >
Založení trávníku, 4.4.2009
Dobrý den. Podle vaší odpovědi tedy nic nepokazím, když na 200 m2, použiji k promíchání a připravení půdy i 7 m3 písku. Do hloubky 10 - 15cm. Písek bych chtěl použít frakce 0 - 2.
Založení trávníku, 1.4.2009
Dobrý den. Mne by zajímalo jakou mám připravit půdu pro kvalitní trávník. Na podzim jsem navezl a rozhrnul ornici. Teď bych ji posypal pískem a rotovátorem promíchal (dále urovnat, zasét,uválet a zalévat a zalévat). Je to vhodný postup? Nebo... celý příspěvek >
mech v trávníku, 1.4.2009
Chci se zeptat, jestli neví někdo, kde by se dal křemičitý písek sehnat ve Zlínském, případně Olomouckém kraji? Hledám nějakého prodejce už nejmíň měsíc a stále nic. Našel jsem jen firmu která ho nabízí v malém balení. 100kg by vyšlo na skoro 1000kč.... celý příspěvek >
mech v trávníku, 31.3.2009
Dobrý den. Prosím vás, nemáte někdo radu, kde se dá podobný písek vhodný na pískování sehnat? Křemičitý nemůžu ve větším balení sehnat nikde. Dá se použít třeba i potěrák písek ze štěrkovny?
Jakou vzduchovou stříkací pistoli?, 24.3.2009 Obsahuje fotku
Zdravím máte někdo zkušenosti se stříkací pistolí do 1000,-kč?Já mam vytipovanou tady tu: MAGG WJ0081A1 - Stříkací pistole Profi (HVLP).Za 600,-
Nátěr barvou syntetickým emailem po řezu větších větví jabloní se může?, 23.3.2009
Tak vám všem děkuji za odpovědi a hned si jedu koupit SANATEX VS.
Nátěr barvou syntetickým emailem po řezu větších větví jabloní se může?, 22.3.2009
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu zatřít rány po řezu jabloní touto barvou?Děkuji za odpověd.
prosím o radu, 18.2.2009
Jani, ta vánoční hvězda je parádní.Já jsem ji ještě nezkoušela nechat dýl, vždycky ji vyhazuju.Příště to skusím.Dana
Orchideje, 18.2.2009
No a pokud ji mám v košíčku a pověšenou u okna, stačí ji namočit v lavoru s odstátou vodou?Mám ji v zimní, ostatní taky, kvetou mi už od října(některé).Jinak dík zaodpověd´.Dana
Orchideje, 2.2.2009
dostala jsem VANDU rostoucí v košíčku.Vanda se nasmí rosit, to vím, ale jak ji mám pěstovat, to nevím.Poradí mi někdo?
Cymbidium a Dendrobium, 4.12.2008
Jirko, Karlos,moc vám děkuju za rady.Příště si nejdřív zjistím, jak to pěstovat a pak si to pořídím.Vytáhla jsem ho pernice, byla tam jenom kůra, byla uplně vlhká a smrděla zatuchlinou.Já jsem ho sice nezalívala, ale tam kde byl je vysoká... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 3.12.2008
Tak se nezlobte, podle fotky se mi zdálo podobné.Ale jsou krásné, že jo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika