Příspěvky uživatele - 144.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durman, 12.9.2008
Tak to raději ne.Durman nemá rád zimu.Jakmile trochu nachladne, tak je po něm.To se nám stalo loni.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 12.9.2008
No tak to vím, očem mluvíte.Podívejte se nahoru, mám tam obrázky.Dá to zabrat, než se to dá dopořádku.A těch konví z vodou...
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 10.9.2008
tak jsem po delší době mrkla na balkonovky.Teda paní Gábi, to je něco.Až mi srdce poskočilo.Paráda.
Mučenka (Passiflora coerulea), 1.9.2008
tak žlutý olandr, ten mám.Ale takovou mučenku-to jsem ještě neviděla.Fakt padám na zadek.Všechna čest.
moje květinka, 31.8.2008 Obsahuje fotku
Milá paníBlanko, ty květy jsou nádherný: u nás mu říkáme taky ševcovský kaktus.A jak jsem někde nahoře četla, že je i bílý no tak je atady máte důkaz.
Oleandr, 28.8.2008 Obsahuje fotku
Oleandr potřebuje hhodně.A listy opadávají pořád.Máme je už 5 roků, tu nejošklivější větev vždy na jaře zkrátíme a on nádherně obroste.Takto to děláme u všech arostou jak blázen.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008
Míšo, Dalibore,máte nádherný zahrádky.Až mne mrzí, že ač na venici, ale nemáme žádný pozemek, jenom terasu.
chlupáčci, 24.8.2008 Obsahuje fotku
Naše kočky zase milují krabice.Jak někde leží krabice, už jsou tam.
chlupáčci, 24.8.2008 Obsahuje fotku
to máte doma radosti.Tolik drobečků.Ale nejleší jsou ti 2prcíčci.Moji prcíčci už odrostli a tak se raduju už s vnučkama.
Sundavillea Red - pěstování, 23.8.2008
Tím jsem myslela, jetli příští rok budou (teda, pokud přžijí zimu)I ty naše tak velké.
Sundavillea Red - pěstování, 23.8.2008
ta je krásná, ta se vám teda vydařila! Jak ji máte dlouho?
Sundavillea Red - pěstování, 23.8.2008 Obsahuje fotku
Na jaře jsem si koupila jednu.   asi po týdnu začala uvadat, jeden výhonek jsem musela ustřihnout.Myslela, že pojde, tak jsem si koupila druhou.Ale pak se vzpamatovala, začala obrůstat auž dohání tu druhou.No ale nevím, co udělají přes... celý příspěvek >
chlupáčci, 23.8.2008 Obsahuje fotku
vážení milovníci zahrad, kytek a zkrátka všeho.Určitě do vašeho živata patří i vaši chlupatí mazlíci.Dejme jim proto prostor a podělme se o radost i z ostatními.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 23.8.2008
Nevěstu máte nádhernou.Měla jsem kdysi nevěstu i ženicha.Nejdřív zašel ženich, nevěsta asi tesknila.tak šla za ním.Od té doby jsem to s nima nezkoušela.
nemám koťata, 21.8.2008
tak nám ty vaše miláčky ukažte.My máme těch mazlíků tolik, že byto bylo na nové diskuzní téma
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika