Příspěvky uživatele - 144.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití méně obvyklých materiálů na aranžmá, 23.10.2008
Pane Ladislave, úplně s vámi souhlasím.Vyšít ubrus nebo obrázek podle předlohy, to je pro mně malina ale takhle udělat krásný obrázek z vlastní fantasie, to prostě neumím.
oleandr - opadávání listů, 23.10.2008
Opadavání listů může být i malým květináčem, ale i nedostatkem vody(je to lump, pije jak duha).Nebo i svilušky a nebo jednoduše starší větve opadávají.My to třeba řešíme tak, že tu opadanou uřízneme a oleandr se během léta nádherně obroste.Děláme to... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Ale no tak děvčata, zas tak starý nejsme.Copak je přes 50 nějaký stáří?Když jsme to vydržely s děckama, ta zvířátka-to je pohlazení na nervy./i když je to vlkodav
Sundavillea Red - pěstování, 22.10.2008
tak co děvčata, osříhat,neostříhat... Teprve dnes jsem je schovala, jsou pořád samý květ, je mi to líto ostřihávat.Mám je první rok
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, ale je to tak.
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
ratlíky zrovna moc nemusím, ale Jessi /je to Jesi?) ta je nádherná.Ale člověk až žasne nad polohamy těch kočičáků.Ti se dokážou tak zatočit...
oleandr - opadávání listů, 9.10.2008 Obsahuje fotku
Letos, protože nebyla tak krutá zima, jsme dali oleandry ven už v únoru.Oleandr snese až -5 stupn´ů.A podívejte se, jak kvetly.
Růže z jericha, 4.10.2008
jestli má někdo zkušenosti----no to asi málokdo, ale je to úžasný.  Dana
pěstování orchidejí, 1.10.2008
děkuji vám za radu, našla jsem si tu discolor, ono je to vlastně tosamé, akorát tam bylo na jmenovce ludisia red.Takže moc díky       Dana
Co to je?, 1.10.2008
paní Renato, skuste si najít v tématech papouščí strom,/letničky a dvouletky/je tam i odkaz na obrázky.Host č.37.523 podpis Dita           ahoj Dana
Canna - indická, 28.9.2008
Aby nám kana neroztrhla květináče,/to už se nám taky stalo/ tak jsme koupili ve stavebninách kýble na maltu.Jsou pružné, levné a kana je neroztrhne.A hlavně koupíte různé velikosti.Tu červenou kanu taky pěstujeme v kýblu, chce dost vody, tak 3 za... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 26.9.2008
Ludisia Red Velvet-tak se jmenuje orchidej, kterou jsem si koupila.Má někdo zkušenosti z jejím pěstováním?Prosím, poradte.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 15.9.2008
Jestli můžu i já tak zkuste Mospilan, používáme ho i na svilušky a pomáhá.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 15.9.2008
 paní Berto, líbí,líbí, líbí.Ten fuchsiový "strom"máte jak dlouho?Měla jsem před 3 lety 11 druhů fuchsií, zůstalo mi 5.Mezi nima i ta, co z ní máte ten strom.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 13.9.2008
no to jsou,3 -4 konve vody každý den.A oleandry skoro tosamé.Krom toho tz ostatní kytky...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika