Příspěvky uživatele - 144.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jaká orchidej bude vhodná, 22.11.2008
A co zelenokvěté dendrobium, je normální nebo vzácnější?Jaké vlastně je, teplomilné nebo chladnomilné.Na jmenovce to nebylo uvedeno.  Dana Sm
Název pokojové kytičky, 22.11.2008
myslíte, že je to pokojovka?Mám dojem, že se na tohle někde v diskusi ptala"babča".Není to stejný?
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 21.11.2008
děkuji za radu, vyskouším a pak se pochlubímTož vy jste taky z Moravy?Dana Smékalová
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 21.11.2008
podle toho, co jsem si tady přečetla usuzuji, že pan Karlos i pan Jiří jsou ostřílení orchideáři.A proto bych vás chtěla požádat o radu-jak už jsem psala o něco výše-jak se navazují orchidky na kúru.A jaké druhy jsou k tomu vhodné.Pomůžete mi?
Sundavillea Red - pěstování, 17.11.2008
Paní Lenko, děkuji za radu, hned to jdu vyzkoušet.
Vandy ve sklenici , 15.11.2008
píšete, že vyvazujete orchidky na kůru.Viděla jsem to hodně na netu, ale nevím jak na to.Jsem uplný začátečník(první 2 jsem si koupila v létě, pak jsem měla narozeniny -a už jich mám 10)Mám výrobnu knedlíků a orchidky mám na okně kanceláře.Je tam... celý příspěvek >
jak přezimovat kalu?, 12.11.2008
objednala jsem si u jedné nejmenované fi. kalu.Bylo to loni v březnu.Nějaké 3 "cibulky došly v květnu.Objednala jsem růžovou, vykvetly žlutě.Letos ale už nekvetla, jen vyrostly listy a to jsem ji měla naterase, kde měla jen ranní slunko.Kde jsem... celý příspěvek >
dendrobium květ, 10.11.2008
zadejte si do vyhledavače na goglu dendrobium, hned na prvním je toho hodně o kvetení.Také jsem si ho koupila a dnes jsem to tam našla.
houby z lesa na zahradě, 1.11.2008
Václavky jsou výborné houby.Ale je fakt, že jsou trochu jedovaré.Musí se dýl dusit: Já je nakrájím na drobno, malinko podleju vodou a dusím tak dlouho, dokud nejsou měkké.Potom nechám vychladnout a dám do vaniček do mrazáku.V zimě jsou výborné na... celý příspěvek >
Co je to za okurku? Je to vůbec okruka?, 1.11.2008
pokud chcete poslat obrázek musíte se zaregistrovat.Jinak se vám to nepodaří
houby z lesa na zahradě(na terase), 1.11.2008 Obsahuje fotku
akorát nás z toho bolí nohy
Neznáte?, 1.11.2008
Jo, je toplectrathus purpuratus, našla jsem to na goglu, ale česky? To nevím.
Neznáte?, 1.11.2008
jani, jak se jmenuje nevím, ale mám ji přes léto venku v nádobě(je venku zatím pořád)a rozrpste se vpěkný keříček.Na zimu ho schovám, ale raději si vypěstuju ještě omládky.Je ještě takový, ale má panašované listy.
Zázraky v zahradě, 27.10.2008 Obsahuje fotku
Dnes jsem našla tyto zázraky.MOC mně to nadchlo.Je pravda, že hodně lidí si takovýchto ''BĚŽNÝCH MALIČKOSTÍ'' vůbec nevšímá, ale jsem ráda, že my nadšenci jsme v přesile.
Co všechno udělat z dýní, 23.10.2008
Jo jo, jsou to moc pěkný věcičky.No škoda, že nemám tolik dýní, protože z té, co jsem dostala musím udělat manželovy kompot.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika