Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?



dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?)
13.5.2009 20:09

mám také moc ráda fuchsie apěstuju je už dlouho.Rozmnožují se dobře, jsou krásné, a dívala jsem se na to vaše doporučení... no to je nádhera!!!Kdybych tak mohla mít všechny!!!           Dana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 25.1 (?), 17.3.2009 16:17

Fuchsie vřele doporučuji, nechají se skvěle přezimovat i ve sklepě, jen jsou citlivé na škůdce. Z molic by se jeden zbláznil. Doporučuji zahradnictví Pitro v Mělníku, mají úžasný katalog, každý rok spoustu nově vyšlechtěných a hlavně kvetou. Hanka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 115.243 (?), 7.4.2009 10:35

Mám také dobré zkušenosti s převislými begoniemi, jsou k dostání u zahradníků v krásných barvách (mně se líbí oranžová, která třeba u fuchsií neexistuje). Pěstování je jednoduché, přihnojuji jednou za 14 dní nějakým Substralem pro balkonovky.  Jediný problém - pokus o uchování hlíz do dalšího roku se nepodařil. Tedy - podařil, ale v druhém roce byly begónie napůl cesty mezi vzpřímenými a převislými - trčely jim sice dlouhé, ale tuhé šlahouny.. Raději si je tedy každý rok kupuji nové...

Iva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 129.24 (?), 13.5.2009 13:09

Mám vyýborné zkušenosti s balzamínou (netýkavka, impatiens). Máme terasu na severo-západ a tyto rostliny jsou krásně a bohaté. Mají různé druhy, vč. žíhaných.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.202 (?), 13.5.2009 13:51

Zastávám se také fuchsií. Jsou úžasně rozmanité. Jedou za čas je stříknu mospilanem a nemám na nich žádné breberky. Doporučuji fuchsie. V kombinovaných mísách jsou nádherné s bacopou i lobelkami.

 Přeji krásné vybírání, Vlaďka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 13.5.2009 20:09

mám také moc ráda fuchsie apěstuju je už dlouho.Rozmnožují se dobře, jsou krásné, a dívala jsem se na to vaše doporučení... no to je nádhera!!!Kdybych tak mohla mít všechny!!!           Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 188.99 (?), 15.10.2009 13:14

Dobrý den, já jsem byla přesvědčená do letošního jara že begonie a fuchsie jen do stínu ale dokonale mně vyvedli z omylu! Do července umístěné v polostínu kde mněli slunce jen ráno do 10.hodin to byla bída, když jsem je pak dala na plné slunce s tím že o ně asi příjdu totálně mi to natřeli k mé radosti a údivu.Během dvou týdnů obrazily jednou tolik a začli nakvétat takovou rychlostí že jsem tomu nemohla uvěřit! Begonie byly v závěsech jak ohromné barevné koule a celý závesný květináč dokonale ukryly! Takže příští rok begonie do závěsů a na plné slunce!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika