Příspěvky uživatele - 144.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
nemám koťata, 20.8.2008
občanku nemá ani jedna.A Cyril je kastrát a Bára by tak chtěla ženicha, ale nevíme o žádném v naší blízkosti.
nemám koťata, 20.8.2008 Obsahuje fotku
ahoj přátelé kytek akoček.Tak jsem si je tady prohlížela, no máte náááádherný mazlíčky!!!My už máme jen kocoura Cyrila (11 let) aholku Barču /1rok).Jsou to naši mazlíci.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.8.2008
durmany máme 5 let a jsou zasazeny v těch největších květináčích.Hnojíme Kristalonem.Na podzim je manžel ořeže pilkou a najaře opět krásně obrostou.
Banánovník - může ven?, 18.8.2008
Ano, může. Mněli jsme banánovník na terase ve větším květináči, ale má raději polostín, zalévat do misky, pokud možno málo větrné místo.Za léto nám porostl o metr.Z hnojením ale nepřehánět.
kdo pozná květinu, 18.8.2008
Tak tuhle kytku jsem dostala od dcery, koupila ji v Biluši.Vůbec jsem nevěděla, co to je.Ještě že jsem začala navštěvovat tyto stránky.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.8.2008
namačkané ještě s oleandry ajinými v místnosti 3/4.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.8.2008 Obsahuje fotku
ukážu vám, jak nám loni kvetl žlutý.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.8.2008
durmany máme 5 let a jsou zasazeny v těch největších květináčích.Hnojíme Kristalonem.Na podzim je manžel ořeže pilkou a najaře opět krásně obrostou.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 17.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím všechny milovníky kytiček.Posilám několik obrázků naší terasy.
Durman - žloutnou listy, 23.7.2008
pěstujeme durmany už několik let, máme je na terase ve velkých nádobách.Starší listy žloutnou aopadávají. Můžou to způsobitaale i svilušky.
O jaký druh rostliny se jedná?, 18.6.2008
Děkuji za odpověď ... teď už snad budu moct dát kytičce to, co ona ráda, hlavně si to můžu najít na internetu ;o) 
O jaký druh rostliny se jedná?, 15.6.2008 Obsahuje fotku
Nedávno jsem dostala rostlinku, nikde jsem ji ale nedokázala najít. Nevíte, o jaký druh se přesně jedná? Moc děkuji
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 28.5.2008
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, zda se dá sehnat nějaký postřik na stromky proti okusu zvěře. Moc děkuji za rady.
Nepoznáte rostlinu na obrázku?, 12.4.2008
mockrát děkuji
Nepoznáte rostlinu na obrázku?, 12.4.2008 Obsahuje fotku
prosím o
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika