Příspěvky uživatele - 144.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinku?, 3.12.2008
skuste si zadat ADENIUM jestli je to ta kytička, náhodou jsem to našla na GOGLU, zdá se mi to stejné nebo podobné?
kultivar orchideje?, 3.12.2008
Ano, obě pahhlízy už tam byly.Koupila jsem ji 7.11. nestačilo narůst nic nového.Mám tu shnilou uřezat?No, je docela možné, že se nachladila.Ach jo!
odrůdy mečíků, 2.12.2008
A co Pompeii a Dido a tak dále... prostě-všechny jsou krásný.
kultivar orchideje?, 2.12.2008
Nenapsala jsem, že už je v jiné místnosti nahoře v bytě.A odchází...
kultivar orchideje?, 2.12.2008
takže, mám je vkanceláři na okně, okno je plastové ale má vroubkované sklo-asi málo světla?Rozdíly teplot-možná až 8stu.-ale jestliže je teplomilné-hnojivo-používám Kristalon, ale už nevím kde jsem četla, že má vegetační klid, tak ještě nedostal... celý příspěvek >
Durman, 1.12.2008
Ten druhý je ale už z roku 2006,ten velký žlutý nám loni na podzim trochu přešel mrazem a no a nerozchodil to.Ale už se pěstují noví.
Durman, 1.12.2008 Obsahuje fotku
Jani, jestli myslíte ten můj, tak díky.Já ho vložím ještě jednou.
květináč, 1.12.2008 Obsahuje fotku
Tak, auž je to tady.Mám dendrobium od 7.11 a už "nějak blbne".No, asi si za to můžu sama.A ted´ babo rad´.Nebo vlastně Jirko, Mirku,Karlosi.V sobotu byl žlutý jeden list a dnes... Prosím, porad´te,
Sundavillea Red - pěstování, 1.12.2008
No, tak jsem to skusila - výsledek - dnes jsem ji vyhodila, protože mi zplesnivěla.Asi už bylo pozdě, udělám to na jaře auvidíme.
Zalévání banánovníku Musa basjoo v zimě, 29.11.2008
Správná připomínka
Název pokojové kytičky, 23.11.2008
Jo.Molice mi začala kvést nedávno a kvetou i řízky, které jsem v říjnu nastrkala do truhlíku z pískem.Dana Smékalová
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 23.11.2008
Jo a ještě dotaz - sphagnum se dá sehnat u nás kde? Nebo se dá použít i mech z lesa? Nebo čím to nahradit? Dana Sm
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 23.11.2008
Zapoměla jsem podpis   Dana Sm
Jak na šáchor, 23.11.2008
Tak ty samé zkušenosti s šáchorem jako p. Vlad´ka mám i já.3krát jsem si ho donesla od kamarádky,3krát mi odešel. Dana Smékalová
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 23.11.2008
Pane Vilím, vidím,že vaše znalosti o orchideích ale celkem o rostlinách jsou fantastické.Zřejmě budete z oboru. Nebo je to jen"kúň"?Ráda bych měla Vandu.Je to fakt krásná holka/orchidej).Ale nevím, kde ji sehnat.A ta orchidka vašeho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika