Příspěvky uživatele - 53.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka, 22.7.2009
Dobrý den, pane Josefe, neřekla bych, že se při přepočtu cen kanad. borůvek v obchodech a ceně sazenice se porovnávají "jablka a hrušky"-ale bude to věc tohokterého názoru. V prvé řadě jsem tím chtěla poukázat na to, že se i vyšší... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 22.7.2009
Alí má pravdu. Pokud se podíváte v obchodech, krabička kanadských borůvek-125g-stojí 50-60Kč. Ještě se Vám zdá cena za sazenici vysoká? Je vysoká, ale v porovnání s tím, co později "finančně" sklízíte při sběru vlastní úrody je vcelku... celý příspěvek >
Ovad - da sa odplasit?, 22.7.2009
Radek L. - to máte pravdu, že zrovna hmyzu voním. Pokud by bylo 1 klíště na druhém konci lesa, ve kterém jsou davy lidí, stejně se přištrachá až ke mně a začne cucat. To je osud. Máme nedaleko chalupy ořešáky i spousty černého bezu. Jejich účinek na... celý příspěvek >
Ovad - da sa odplasit?, 21.7.2009
V místě mého rodiště-Kolín+okolí- se rovněž titulují hovada. Jaký konkrétní rozdíl v množství hovad útočících na nás nyní a množstvím hovad, které bude, jakmile během několika dnů vyžene chovatel krávy na pastvu na louku za naší stodolou, můžu... celý příspěvek >
Pěstování hortenzie, 1.7.2009
Mám je na jižní straně, ALE: jsou za betonovou podezdívkou a osluněny jsou horní cca dvě třetiny rostliny. Teď je vysoká 60-70cm a rozkošatila se téměř do 1 metru. Prospívá tam dobře, ale mám tady spodní část ve stínu za tou podezdívkou a... celý příspěvek >
Cyklus Sametky, 1.7.2009
Nepřipadá mi to úplně tak jasné. Nevím, jak ostatní, kteří už se se sametkami bohužel setkali osobně, ale já je málokdy zpozoruji i na pokožce pouhým okem, natož abych je viděla někde v porostu. Tak ani z tohoto důvodu aplikace případných postřiků... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 1.7.2009
U nás se stříkalo v sobotu Kuprikolem. Po zkušenostech z uplynulých roků v takto vlhkém děštivém počasí stříkám preventivně než se plíseň stačí objevit. Rajské jsou skutečně pěkné, silné, na květ se chystá 4. patro a některé zelené plody mají i 4 cm... celý příspěvek >
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 23.6.2009
Bez ohledu na vlhko či sucho: u Baycoru-postřik na strupovitost-se uvádí jako vedlejší účinek právě "padlí". M.R.
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 19.6.2009
Jako prevence pochopitelně pozdě je. Ale stříkat proti strupovitosti lze i nyní, pěkně dle návodu s ohledem na ochrannou lhůtu postřiku a předpokládané zralosti ovoce. Postřik lze-myslím-opakovat po 14 dnech. V min. 2 letech jsem musela postupovat... celý příspěvek >
Kamínky, 17.6.2009
Kůru mám namulčovanou pouze na kanadských borůvkách a úplně mi ten binec kolem stačí. Rozhrabou ji nejen kočky, ale i ptáci, především kosi. Kačírek máme kolem poloviny obvodových zdí chalupy a kolem bazénu. U bazénu je na betonu, u zdí přímo na zemi... celý příspěvek >
Mám něco s paprikami?, 17.6.2009
K smíchu to je, ale v dobrém. Nic si z toho nedělejte, žádný učený z nebe nespadl a kdo nic nedělá, nic nezkazí. Za pár roků Vám to bude k smíchu taky, teď musíte bohužel hlavně postříkat ty papriky. A je lepší vždy se zeptat než o rostliny přijít.... celý příspěvek >
Cyklus Sametky, 17.6.2009
No, když myslíte... nevím, zda se dosud "perchlor" používá v čistírnách k čištění oděvů a v průmyslu k odmašťování, ale je to bezva "sajrajt". Když si přečtete v předchozích vláknech více o sametkách podzimních, uvidíte, že velkou... celý příspěvek >
Zasychaní listu u jabloně, 17.6.2009
Může být více možností: sucho, silná strupovitost... vložte foto, dá se pak lépe tipovat. M.R.
Živý plot ze smrků, 9.6.2009
Zadejte si do vyhledavače "plot ze smrků". Už se na tomto fóru probíral, třeba se po přečtení starších vláken budete lépe inspirovat. M.R.
Průsvitné Letní, 9.6.2009
Nebyla jsem ten, kdo sliboval, nicméně jedno Průsvitné vlastním. Vidím ne zrovna dobře, ale při prohlížení fotek výše, mám pocit, že jsem už úplně totálně slepá nebo tomu stromu nic není. Výhony vidím živé, krásně zelené-prý zasychají. Listy jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika