Příspěvky uživatele - 53.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oční listů a mravenci, 28.5.2009
Věřím, ale už mám zahradu plnou neustále přibývajících mravenišť. Jejich eliminace je běh na dlouhou trať, pod zemí mají rozsáhlejší "bejváky" než nahoře nad zemí. Soused si taky stěžuje, má to samé. Nikdy to tam prý v takovém rozsahu... celý příspěvek >
V jakém stadiu máte melouny?, 28.5.2009
Jsem rovněž "neznalec", loni jsem to zkoušela prvně. Sama jsem sazenice zakoupila část v květinářství v Praze a část v zahradnictví nedaleko Roudnice n.L. V květinářství je dosud prodávali. Mám jich cca 10, tak to můžu nosit sem a tam.... celý příspěvek >
Dvojčata u nekterinky, 28.5.2009
Já to považuji za zcela obvyklé, bývá to i u jiných ovocných stromů. Záleží na tom, kolik jednotlivých kvítků bylo opyleno v tom kterém soukvětí. Někdy nejsou pouze dvojčata, ale i vícečata. Většinou menší plůdky rovněž odstraňuji, pokud nedojde k... celý příspěvek >
Oční listů a mravenci, 28.5.2009
Je to tak, jak píše p. Skála. S mravenci mám problémy několik roků-jsou přemnožení-a letos to graduje. Roznáší si mšice po všech stromech. Stříkám a zároveň se snažím mravence udržet v přijatelném množství, ale zatím se mi to přes... celý příspěvek >
Bílá plíseň na plodech, 28.5.2009
Při jakémkoliv postřiku je důležitá vždy ochranná lhůta-uvedená u každého přípravku- a doba sklizně. Např. ochraná lhůta postřiku xyz je 28 dnů, nektarinky mi dozrávají začátkem srpna, teď je konec května, můžu bez obavy nyní postříkat postřikem xyz.... celý příspěvek >
V jakém stadiu máte melouny?, 27.5.2009
Po prvním pokusu v loňském roce už jsem "opatrnější". Vlastní sazenice se mi nepodařilo vypěstovat-ze 4 druhů vodních melounů cca po 5 semenech mi vzešli 2- a ty se mi podařilo ve stádiu pikýrování "zlomit". Tak jsem sazenice... celý příspěvek >
Muškaty, 26.5.2009
Moje maminka je mívá rovněž na severním oknu a nemá s kvetením problém. Sama za sebe: ostříhané části muškátů zasadím coby řízky do substrátu pro muškáty bez jakéhokoliv stimulátoru růstu do samozavlažovacích truhlíků ve 2 řadách cca po 10-12 ks.... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 26.5.2009
Vše je možné. Bobkovišeň je jedovatá, ale třeba pro ně ne. Taky mám zkušenost, že obyčejní mravenci, přestože zde někdo napsal, že jsou masožraví, sežerou, kdeco. Vyžírají nejen jahody, ale maliny, broskve, nektarinky, hrušky i jablka a na zelenině... celý příspěvek >
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009
Ještě tam nebylo foto, když jsem psala řádky nad. Ano, je to ono. Chodí mi v zimě na krmítka celá hejna a jsou dost "oprsklí". M.R.
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009
Tak fajn a máte po "problému". A možná je o samička, samečci mají "záda" víc do zelena. M.R.
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009 Obsahuje fotku
Čížek mi připadá nepatrně barevnější než popis a zvonek zelený-ti jsou "nacpaní" úplně všude. Ale bylo by dobré foto, pak je rozklíčování snadnější. M.R.
Je tu znalec ptactva?, 25.5.2009
Podle vylíčení zabarvení a hlavně "žluté čárky" přes křídla by to mohl být zvonek zelený. M.R.
Choroba rajčat, 23.5.2009
Máte pravdu, bylo tam "mích rajčat", ale přesto v tom nevidím žádný problém. Někdo ovládá dobře český jazyk, někdo matematiku, někdo motorovou pilu, jiný hru na housle. Za prioritní zde na fóru považuji dotazy, odpovědi či připomínky, které... celý příspěvek >
Nektarinka - poradí někdo?, 19.5.2009
Možná se jim to nelíbí, to nám neřeknou. Pravdou je, že mé broskvoně i nektarinka po postřiku "neutekly" ani nezašly. Krom toho citace o použití měďnatých fungicidů je z odborné literatury. M.R.
Postrik proti pilatce, 12.5.2009
Těžko, pokud se Vám při přerývání nepodaří vybrat larvy ze zeminy. M.R.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika