Příspěvky uživatele - 53.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka - opad plodů, 12.5.2009
Všechny malé plody nebo všechny malé plody na stromku? U všech stromů bývá přirozený propad a většinou menší plůdky opadají a větší zůstávají. Váš dotaz je dvojznačný, raději to upřesněte. M.R.
Sieberz - katalog, 12.5.2009
U Siebertz jsem objednávala letos poprvé před 3 týdny. Dobrou zkušenost s nimi měla má lékařka, tak jsem to zkusila rovněž. Byli velice vstřícní a paní, která vyřizovala objednávku mi sama navrhla, že tam napíše předpokládané datum fakturace-emailem... celý příspěvek >
Usychá nám meruňka, 6.5.2009
Dobrý den i přes rozsah poškození se rovněž kloním monilii. M.R.
Identifikace choroby, 6.5.2009
Ať tak nebo tak, rozhodně tam máte mšice. Svědčí o tom kromě vzhledu listů mravenec na prvním obrázku. Bude tam i něco žravého hmyzu. Nejprve bych stříkala proti "breberkám" a posléze, pokud se stav nezlepší, hledala další příčinu. Vycházím... celý příspěvek >
Usychání konců větví u merunky, 29.4.2009
Je to možné. U nás je jílovitá, těžká a na opuce. Do jam vždy dáváme jinou, rovněž mísenou s pískem a každý rok zúrodňujeme kompostem. Přeci jen postupem času se stává někde půda lehčí. M.R.
Usychání konců větví u merunky, 29.4.2009
No nevím. Nám kdysi odešla meruňka, podle mě byla zasažena "mrtvicí". Náhle uprostřed vegetace odumřela část stromu, včetně větší silnější větve bez ohledu na to zda byl po odkvětu, krátce před dozráním plodů apod.. Loni došlo k usychání... celý příspěvek >
Tak co, už zmrzli?, 29.4.2009
Není mi bohužel zcela jasné proč. Klíšťata, sametky, vlastně i slimáci si v trávě lebedí a mravencům je úplně jedno, zda je nahoře tráva či záhon jahod. M.R.
Hydrogel?, 23.4.2009
Vzhledem k tomu, že jsem vysazovala maliny, rybíz, zimolez kamčatský a jablůňku, které se na podzim nezdařilo vysadit, nemusím ani prohrabovat zeminu na povrchu. Skutečně sucho. Kde bydlím asi není tak podstatné, ale zahradu mám na okraji Českého... celý příspěvek >
Hydrogel?, 23.4.2009
Dobrý den, Stanislawe, díky za podporu. Pan Zahrádkářský kacíř neupřesnil ani v jaké zemi bydlí natož, aby upřesnil konkrétnější místo. I tak pochybuji, že by časově zvládl "prohrábnout" půdu na několika odlišných a vzájemně vzdálených... celý příspěvek >
Hydrogel?, 23.4.2009
Ony kondicionéry se používají i u nás mimo poušť nejen do nádob, ale i při vysazování keřů, stromků i květin do volné půdy. I v těchto případech se dávají z důvodu zadržení vody kolem kořenů a následně lepšího zakořenění. A rovněž ne každý bydlí u... celý příspěvek >
Hydrogel?, 23.4.2009
Když zadáte Hydrogel do vyhledavače-třeba na Seznamu-můžete se dočíst spoustu zajímavých věcí, včetně studie o porovnávání jednotlivých kondicionerů. Myslím, že vítězně-tedy spíš nejlépe-ten výše uvedený název hydrogelu. M.R.
Kávová sedlina jako hnojivo, 23.4.2009
Pokud je z čistého neošetřeného dřeva-nenapuštěného, nenalakovaného apod.-tak určitě. Obsahuje spoustu důležitých prvků, např. P. M.R.
Jak se zbavit divokých včel, 22.4.2009
Alí, nejsme v rozporu, pouze Vámi uvedené léky a prostředky jsem považovala u alergika za samozřejmé a neuváděla je. "Hubící" spreje mám na mysli např. v případě, že dotěrný hmyz opakovaně usadá např. na některou část těla. V tom případu je... celý příspěvek >
Jak se zbavit divokých včel, 22.4.2009
Souhlasím s PP, že alergie na bodnutí hmyzem není legrace, sama ji mám. Ale trochu taky záleží na tom, jak se projevuje, v jaké výši a intezitě. Je mnoho možností od otoků, potíží s dýcháním po an.šok... Ani alergik nemůže žít ve zcela sterilním a... celý příspěvek >
Napadnute mlade vyhonky broskyne v kvete - co je to? (foto), 22.4.2009
Nicméně bych zřejmě neriskovala a postižené konce bych odstranila do zdravého dřeva i při případném postřiku. M.R.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika