Příspěvky uživatele - 53.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámy škodca, 19.3.2009
Krom toho, pokud nevlastníte broskvový sad, ale máte 2-3 stromy, není od věci napadené listy otrhat. Vypadá to směšně a možná i neuskutečnitelně, ale sama jsem to před pár roky dělala. Pochopitelně za pomoci manžela. Jeden den jsme věnovali... celý příspěvek >
Zlatice prostřední - omlazovací řez, 12.3.2009
Mám zkušenost, že snese jakýkoliv zásah. Řezat až po odkvětu. M.R.
Co teď s kadeřavostí?, 26.2.2009
Podle předpovědi počasí by to na některých místech během několika dnů mohlo jít úplně ideálně. Teploty se mají zvýšit, dokonce sluníčko by se mohlo ukázat. Tak si držme palce. Ptáci zpívají "jarně" už nějaký ten den taky... to už jsou dva... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 17.2.2009
Teda pane Alí, Vy jste se dnes při ránu dobře "rozeběhl". Nejprve ve vláknu "mšice postřik"...tady jste mě ale skutečně pobavil. Vaše evokace myšlenky mě rozesmála přímo nahlas. Nechtěla bych potom brát sousedovi... celý příspěvek >
Hledám název jehličnanu, 11.2.2009 Obsahuje fotku
Sice dost ojíněný, ale třeba usnadní vyhledávání či identifikaci-tis. M.R.
Co teď s kadeřavostí?, 11.2.2009
Bohužel nad západní částí republiky bylo škaredě a chladno-u nás 2st-a jak byla předpověď počasí, ukázali nám, že východní část měla pěkně a někde až 12st. Teď druhý den sněží a jaro se zase oddálilo. M.R.
záhon vedle vrby?, 11.2.2009
Mám malý záhonek přímo pod kmínkem kroucené vrby. Mám tam především jarní cibuloviny, petrklíče, ale taky se letos chystám vysadit pár nižších trvalek, kterým nebude vadit občasné mírné zastínění a které nemají tak vysoké nároky na vláhu. Rozhodně... celý příspěvek >
Stagnace Kamčatské borůvky, 11.2.2009
Pane Kolo, z Vašich příspěvků jsem viděla, že víte o uvedené problematice mnoho. Věřím i tomu, že můžete mít s největší pravděpodobností pravdu. Nicméně, skutečně to tam tak udávají. Takže pokud je to chybné, nebylo mým úmyslem uvádět kohokoliv do... celý příspěvek >
Stagnace Kamčatské borůvky, 11.2.2009
Pokud se znovu podíváte na můj příspěvek, píšu, že jsem údaje vyhledala. Zadejte si na netu "zimolez kamčatský", tam jsem to získala. Nepsala jsem o vlastní zkušenosti, tu Vám budu moci sdělit nejdříve na podzim. M.R.
Množení na jaře - muškáty, 11.2.2009
Ano, jde to, ale ve většině případů se podaří vypěstovat dalšího řízkovance přeci jen trošičku později než by si člověk mohl přát. Počítejte s pozdějším kvetením a taky až bude na podzim čas dát muškáty kvůli chladu dovniř, budou pravděpodobně ještě... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Pane Wimpi, proč píšete za sebe v množném čísle? Nebo se Vám taky nezdá úplně vhodné kritizovat příspěvky druhých-v tomto případu částečně můj- a zároveň doporučovat, co mají a nemají psát a k čemu se vyjadřovat či ne a taky jak?! Nedoporučuji Vám... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 10.2.2009
Souhlasím s p. Vysloužilem-proto je to FÓRUM, aby se mohly číst a posuzovat různé názory a příspěvky. Navíc, zadavatelka vyzvala p. Alího k odpovědi. Toho se chci rovněž zastat, protože nejde koukat na tutéž věc-téma-pokaždé pouze z jednoho... celý příspěvek >
Mušky, 5.2.2009
Gratuluju, Jano. Tak teď můžete konečně v klidu sledovat i program v TV-pokud Vás nějaký zaujme. Mám ty lepové desky i teď v truhlíkách s nařízkovanými fuksiemi a muškáty-pro prevenci-opravdu to má smysl, sem tam se nějaká lítalka nalepí a nedojde k... celý příspěvek >
třešeň černá jako samet, 3.2.2009
Soused má na zahradě tak ohromně zbarvenou chrupku-nebo polochrupku. Odrůdu nevím a zeptat se můžu až tak březen, duben, kdy přijede na chalupu. M.R. -jo, zraje dost pozdě, někdy v srpnu.
Krmítko pro ptáčky, 3.2.2009
No to mají ale "perfektní jídelnu" a ještě jestli se nemýlím, umístěnou vedle kaliny vrásčitolisté. Bohužel se kočkám onen "bejvák" taky určitě líbí až moc. Rády lezou po stromech a sedávají na vyvýšených místech-pro ně je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika