výběr tlakové myčky



host - 133.102 (?)
10.2.2010 9:17

koupil bych raději Makitu HW 130, Karcher 5,55 jubilee jsem koupil do firmy. Je to takovej plasťák plastovej, (čerpadlo má z hliníku) velké plastové kola, aby vypadal co největší, poklice na kola nejdou nasadit, jak jsou šišatý. na tom stroji se vyřádil spíš dizainér a ne technik. ani výrobní číslo to nemá.. Jirka S

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
host - 4.122 (?), 16.11.2009 0:43

Dobrý den, máte někdo skušenost s Nilfisk Alto? Poraďte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 210.193 (?), 8.2.2010 22:53

prosím pana Roberta, je vidět, že jste už něco rozebral. Obdivuji znalosti. Bravo. Prosím Vás o radu - Makita HW 130, Karcher 5.55 jubilee(zde mě láká kartáč T400), nebo čekat na ten Lavor superwash 1600 poradte prosím nedoporučujte mi nic dražšího než je 7500,- díky. Jinak nemyju auto. mám to na fasádu, plast + zateplené fasády (vinylsaiding, a drhaná omítka) dále na zámkovou dlažbu té mám tak cca 200 m2, myju max. 2 krát za rok. Pokud lavor tak kde ho seženu. díky. díky. díky honza, honzahradek@atlas.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 29.224 (?), 9.2.2010 10:02

Pro p.  Honzu,

1. Bohužel Lavor SuperWash 160 nahradil ve výrobní řadě jiný stroj a ten Vám již nemůžu doporučit.

2. S Kärchrem mám velmi malé zkušenosti (opravuji spíše profi řady), o té Makitě nevím vůbec nic, pravděpodobně je to ale výrobek nejaké jiné značky jen v obalu Makita. Z těchto 2 strojů je výkonově lepší Kärcher.

Musím Vás ovšem upozornit, že není ani tak důležité kolikrát do roka stroj použijete (mimochodem je to jako s autem, pokud ho použijete jen 2 x za rok, tak mu spíš škodíte), ale jaký časový interval vám to čištění zabere! 200m2 zámkovky a fasáda je pro stroj této kategorie nad jeho možnosti, samozřejmě při troše štěstí to může nějaký čas vydržet, ale doporučit Vám to nemůžu. Je na Vás jak se rozhodnete. S pozdravem Robert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 146.188 (?), 5.4.2010 12:40

Pro pana Roberta,

jakou myčku by jste mi doporučil od Lavoru nebo Sistemy v cenovém rozmezí 4 -6 tis z jejich současné nabídky?

Děkuji za radu. Zdenek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 51.27 (?), 10.1.2010 22:53

První myčkujsem koupil za 700Kč -výprodej supermarket, vydržela jedno umytí auta, nekecám cca 20 minut práce(přerušovaně).

Tahle skutečnost mě vyděsila a hledal jsem nějakou trošku trvanlivěší.

koupil jsem Bosch AQUATAK 1350. mám jí dva roky když jsem stříkal střechu tak celé dny provozu a zatím nic neupadlo takže asi není špatná. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 210.193 (?), 8.2.2010 23:07
dobrý den, prosím o radu, Makita HW 130, Karcher 5.55 jubilee+T400, nebo nějaký Lavor do 7500,- nebo TR 5 Sistema, použití ne auto, pouze zámková dlažba 250 m2 dva krát ročně, omytí zateplené fasády, plastové a drhnuté omítky od plísně a prachu a stékané špíny z parapetů. díky moc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.52 (?), 9.2.2010 14:06

Teď mají v brněnském obi Karcher K6.91 za cca 7.100,- Kč, což je super cena. Bohužel jsem hned po vánocích za stejnou cenu koupil K 5.55 + T400. Ale ta 6.91 je výkonnější, ani by mě nevadilo, že nemá ten čistič ploch. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?), 10.2.2010 8:07

mám Karcher K3.80 md, neměl jsem s tím moc času to před zimou vyzkoušet, ale starý chodník se loupal jak by byl z papíru a mech z eternitu jak nic.mám tam jednu přímou a jednu rotační trysku, co se točí proud vody, jedna jde regulovat, pak jsem si dokoupil autokartáčkartáč na mytí aut, jiný než od Karcheru tam nepasuje, jestli máte někdo jiné zkušenosti, dejte vědět, k tomu ještě 20 m přívodní hadici a koncovky a naviják na hadici, spíš držák, ten jsem přišrouboval na čelo myčky a hadici si vozím už s tím, vyšlo mě to na nějakých 5.tis.,jinak asi 7 tis.stojí v obchodě, kupoval jsem na aukru, saponát tam lijete do nádobky a vapka si ho přisává, jinak jsou i vapky s regulací, kolik saponátu nastavíte, ale to jsou vyžší třídy.tohle je 1700w... jednou za čas pracuji s karcherem o něco větším než kabela, nějaká jedničková řada, a myjeme s tím tatrovku a drží několik let, ikdyž do toho cpeme teplou až vřavou vodu, což se nesmí, záleží,jestli často nemyjete, tak bych moc neinvestoval a koupil si raděj menší řadu a když odejde, tak druhý kousek a první na ND.každopádně šťastnou volbu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.102 (?), 10.2.2010 9:17

koupil bych raději Makitu HW 130, Karcher 5,55 jubilee jsem koupil do firmy. Je to takovej plasťák plastovej, (čerpadlo má z hliníku) velké plastové kola, aby vypadal co největší, poklice na kola nejdou nasadit, jak jsou šišatý. na tom stroji se vyřádil spíš dizainér a ne technik. ani výrobní číslo to nemá.. Jirka S

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.52 (?), 10.2.2010 9:57

Spíš by mě zajímalo, jak jste spokojenej s výkonem. Já jsem to kvůli mrazům ještě nezkoušel, jen jednou jsem krátce ostříkal auto. Výkonově to bude asi (nižší) střední třída, průtok vody bych měl raději vyšší. Jinak jako plasťáky se mě zdají všecky, poklice jdou nasadit v pohodě, pokud jsou dostatečně zasunuté (zaražené) čepy do osy kol. A s tím výrobním číslem nevím, musím se podívat, jestli ho tam mám.

Na výběr je vždycky víc pohledů, někdo preferuje levnější typ s tím, že jakmile se porouchá, koupí další. Někdo radí levné vůbec nekupovat. Takže každy se musí rozhodnout, kolik do toho chce vrazit (event. v poměru k využití). algy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika