výběr tlakové myčky



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
      
host - 149.89 (?) 
15.2.2014 10:02

tak to kupte bez pripravku T250 nebo jen kvuli nemu to kupujete jinak wapka ma standartní hobby parametry auto vám to stejnak dobre neumyje, je potreba auto umýt proudem vody od necistit apk rucne houbou nebo rukavicí vse prejet s samponem který date do vody nebo nanesete wapkou apk muzete zase vapkou umýt vodou...

cose tyka toho plošného mytí no nevim nevim 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 149.89 (?), 15.2.2014 11:39

jinak pokud chcete adekvatní náhradu tak jedine asi i cose vybavy týče Nilfisk alto wap vapka C 120.6-6 PCAD X-TRA

obecne rada C 120.6-6 XXX zalezí na prislusenství

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 149.89 (?), 16.2.2014 12:01

baumax ted ma cenu 4700,-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 87.33 (?), 23.3.2010 11:08

Dobrý den,

měl bych dotaz na tlakovou myčku Nilfisk Alto WAP P 160.1-15.Prosím podělte se o zkušenosti

.Díky za názory

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 16.27 (?), 11.4.2010 16:21

Při výběru jsem zvažoval i tento typ, ale vzhledem k tomu, že 160ka má jiné koncovky (kvalitnější. kovové), nelze použít běžné příslušenství. Nakonec jsem koupil E140.

Původně jsem si šel koupi Karchera, ale když jsem se podíval na cenu a na cenu příslušenství zvítězila právě E140 od Nilfisk. Rotační kartáč na terasy 1000,-, rotační kartáč na auto 400,-, vysavač na zahradní jezírko 400,- atd. Příslušenství Nilfisk vyrábí mnohem rozmanitější než Karcher a cena je přibližně poloviční. Po porovnání kvality zpracování myčky samotné, ve srovnání s Karcherem už nebylo co řešit. Jako prémii jsem ještě dostal vysavač Nilfisk zdarma.

Myčku potřebuji na běžnou údržbu okolo domu a na mytí auta takže příslušenství pro mě hraje dost důležitou roli, to byl jediný důvod, proč jsem nekoupil 160ku.

Po cca. 1 měsíčním intenzivním používání jsem s E140 naprosto spokojený.

Petr Sixta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.198 (?), 11.4.2010 17:59

Mně před týdnem domů dorazila také 140 - ka :-) Konkrétně Nilfisk E 140.2-9 S-X-TRA. Doufám, že s ní nebudou problém. Máme ve firmě profi stroj WAP více jak 10 let a jede zcela bez problémů s denním nasazením. Údržba za celou dobu nebyla žádná!! Nilfisk prý drží kvalitu, kterou nasadila původní firma WAP, a tak doufám že bude fungovat bez problémů. Ve své kategorii je 140 - ka myslím nejtěžší, tak snad nic neošidili. Bohužel zatím nebyla příležitost ji vyzkoušet, ale snad ji příští sobotu trochu protáhnu. Dám pak vědět jak to šlo.

Myslím, že přímým konkurentam je Karcher K 5.700, který má shodný výkon, průtok i tlak, ale Nilfisk je schopný brát teplejší vodu o 20 stupňů a je o 3 kila těžší. Nejsem v tomhle odborník, možné se někde pletu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 60.26 (?), 11.4.2010 18:10
Ahoj jsem Vítek Matrka Zdravim mam ted Karcher K570 ale někdo ztratil trysku, zkoušel jsem si ji na soustruhu vyrábět ale i při sebelepším soustředění a snaze o co nejvyšší přesnost se sice zadařilo, wapka myje ale jde o to že když na regulátoru na wapce přidám výstupní tlak tak začne prakticky pulzovat tlak vody... nevím jestli to je příliž malou dírou a nebo příliž velkou.. zkuste se někdo vyjádřit. Dále jsem chtěl si nechat poradit jestli má cenu zkoušet kupovat originální trysku, popřípadě rotační na mytí motorky a auta. na nic víc se to používat nebude. Wapka je sice starší ale vypadá to že by mohla celkem slušně fungovat... Ještě by mě zajímalo jestli to může dělat ventil nasávání přiměšovače na saponát... zatím jsem to nezkoušel uplně ucpat takže nevim jestli to nepřisává jakoby vzduch... díky za odpovědí Poprřípadě jestli má cenu wapku prodat a koupit novou:-) srovnatelnou s podobnými mycími účinky Díky za reakce
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
lucinkapes - (11) - 146.42 (?), 15.9.2010 0:06

Muze mne nekdo rici jaky je v praxi rozdil mezi pracovnim a maximalnim tlakem? Maximalni je mozne dosahnout treba jen na par sekund nebo je mozne ho pouzivat porad, ale nedoporucuje se to nebo jak to je s temito hodnotami? Dekuji,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 70.100 (?), 15.9.2010 6:40

Maximální je, když pustíte ventil a tlakový spínač vypne. Když ventil zmačknete, voda začne protékat a tlak se sníží., čerpadlo zapne a trvale běží, to je tlak pracovní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 239.112 (?), 23.9.2010 10:09

Letos jsem po 3 letech přestávky opět použil myčku Karcher 5.5 z OBI. Někdo tady psal, že se čerpadla po delší pauze používání zadírají. Měl jsem strach ji znovu po té době pustit. Zapojil jsem ji a čerpadlo normálně fungovalo. Udělal jsem práci co jsem potřeboval - vyčistil chodník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika