Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

mám Karcher K3.80 md, neměl jsem s tím moc času to před zimou vyzkoušet, ale starý chodník se loupal jak by byl z papíru a mech z eternitu jak nic.mám tam jednu přímou a jednu rotační trysku, co se točí proud vody, jedna jde regulovat, pak jsem si dokoupil autokartáčkartáč na mytí aut, jiný než od Karcheru tam nepasuje, jestli máte někdo jiné zkušenosti, dejte vědět, k tomu ještě 20 m přívodní hadici a koncovky a naviják na hadici, spíš držák, ten jsem přišrouboval na čelo myčky a hadici si vozím už s tím, vyšlo mě to na nějakých 5.tis.,jinak asi 7 tis.stojí v obchodě, kupoval jsem na aukru, saponát tam lijete do nádobky a vapka si ho přisává, jinak jsou i vapky s regulací, kolik saponátu nastavíte, ale to jsou vyžší třídy.tohle je 1700w... jednou za čas pracuji s karcherem o něco větším než kabela, nějaká jedničková řada, a myjeme s tím tatrovku a drží několik let, ikdyž do toho cpeme teplou až vřavou vodu, což se nesmí, záleží,jestli často nemyjete, tak bych moc neinvestoval a koupil si raděj menší řadu a když odejde, tak druhý kousek a první na ND.každopádně šťastnou volbu

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika