výběr tlakové myčky



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?) 
10.2.2010 10:10

jak jsem psal, taky nebyl čas, ale s tím maximálním tlakem bych se bál, že si zloupu na autě lak, z blízka by to bylo reálné, otci jsem ojel motorku a špice zůstaly bez chromu, byly sice starší, ale předci odzkoušet, než něco provrtáte, bacha i na pneumatiky, klidně je můžete poškodit tak, že rupnou,...ještě ve vláknu výše, někdo si udělal aretaci, aby mu pistol nevypínala, že se to někdy přidá... jo je to k vzteku, když musíte s nataženýma rukama někde dosáhnout a centimetr chybí a na spoušť nedosáhnete... ale je to nebezpečné, jednak vám pistole puštěná s tlak. vodou může vypadnout a někoho poranit, takový střik do oka může i zabít a jestli vám dojde voda a vy budete mít pistoli spuštěnou, zlikvidujete si čerpadlo.hooj a hlavně opatrně, raděj si donést štafle než drátovat spoušť

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 10.2.2010 10:38

taky jsme ten Karcher 5.55 moc neodzkoušeli-je zima. musím se opravit, výrobní štítek s výrobním číslem jsem našel zespodu (křivě nalepenej)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.193 (?), 10.2.2010 13:00
tak po dlouhém rozhodování mapování trhu polsko, slovensko, česko. A sbírání informací jsem si objednal Sistema TR 5 a kartáč XL. Jsem zvědavý jelikož do ted jsem myl vše pouze malou 6 kg myčkou. Tu dám asi do garáže na pevno na zed a velkou nechám na volno. Vůbec nehaním jiné výběry prostě je to volba a uvidím. honza
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.52 (?), 10.2.2010 17:58

Tak TR 5 jsem měl v nejužším výběru, výkonově vypadá dost dobře. Jsem zvědavý na zkušenosti z provozu, napište. Jen mě trochu vadilo, že prodejce údajně neměl zkušenosti s nasáváním vody z barelu (tuto možnost napájení karcher bežně uvádí v manuálu). Přitom princip je u všech myček stejný, i sistema by to měla zvládat. Občas to možná použiju - na nasávání teplé vody nebo dešťovky. S naší tvrdou vodou se auto nedá umýt, musí se ihned utřít, jinak zůstanou vidět stopy po kapkách. algy 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 195.196 (?), 24.2.2010 18:30
TAk ja se zase podělím se svou zkušeností. Máme doma vapku Stihl 106 už třetím rokem. Jede bez poruch. Je to myčka kde je rotačná motor. Ne vybrační. Vnitřnosti ti to ma original Wap... 3 krat do roka jede 3 dny v kuse. koberce, piskovec podlaha, pergola. Drži, jede, ma přijemny tlak. Lehce sestavitelna. Ale je zde velke minus - pro ženskou, hodně těžká... snad 20 kg a to nekecam. Cena do 5 ts. kč
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.242 (?), 14.3.2010 20:50

Dobrý den.Mám problém se starší myčkou italské výroby.Po zapnutí má slabý tlak a voda teče také z čerpadla nejakou dirkou na boku.Dekuji za radu.Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.138 (?), 17.3.2010 21:13

Vážení chtěl bych se Vás zeptat na skušenost,  někteří píšete, že jste myli myčkou omítku baráku .,ptám se dá se omýt i břízolitová omítka která je vlivem času a prachu ve vzduchu zašpiněná, díky Pepa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.180 (?), 22.3.2010 20:55

Zdravim,

nikde jsem tady nenasel zkusenosti s radou Bosch aquatak 100 - 110. Mate ji nekdo? Nebo ji nekdo spravoval ci rozebiral? Podelte se o zkuesenosti... Diky. Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.27 (?), 25.4.2010 9:49

Dobrý den,

našel jsem myčku Powerplus POWXG9010. Píšou že má mosazné čerpadlo, 510l vody, 2kW indukční motor, váha 28 kg. Cena cca 7000,-Kč. Parametry za tu cenu se mě zdají výborné. Druhou otázkou je servis. Prostě tohoto výrobce neznám. Máte s touto firmou nějaké zkušenosti?

Děkuji A.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 252.142 (?), 8.2.2014 20:57

Ahoj, zná někdo model podobných vlastností a kvalit, jako je Kärcher K 3.550 T 250, ale jehož cena je aspoň o tisícovku levnější?

Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika