Sušené švestky, povidla



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 115.132 (?) 
16.12.2012 15:12

Meruňky sušíme, vždy na sušičce. Zralé, Vypeckované půlky plodů namáčíme před uložením do sučičky do roztoku cukru s kyselinou citronovou min na hodinu. Kyselinu proto aby plody v průběhu sušení nezhnědly. Na síta kladem stranou řezu nahoru. Ze směsi křížal jsou spolu se sušenými hruškami první pryč.   yes    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                     
host - 171.155 (?), 16.12.2012 20:51

já suším meruňky i broskve jako jablka, či hrušky. Nakrájené asi na 5mm plátky. Je to někdy trochu moročina, nesmí být úplně přezrálý. Ale ve směsi s ostatním sušeným ovocem lahůdka.

Lucas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PavelRabek - (43) - 145.17 (?), 16.12.2012 22:10

Tím fiaskem myslíte co? Plody zplesnivěly?

Jakou jste zkoušel sestrojit solární sušičku? S přímým nebo nepřímým sušením? Také bych si ji chtěl postavit, tak sbírám zkušenosti (pozitivní i negativní). Zkoušel jste v ní sušit i něco jiného než švestky?

Jinak k tématu - usušené švestky dávám do sklenic a místo víčka dávám ubrousek s gumičkou - vydrží dlouho. Jednou jsem dal obyčejné neprodyštné víčko a obsah bohužel zplesnivěl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 17.12.2012 7:10

Solární sušičku jsem sestrojil podle nákresu na netu s přímým sušením - vypadá jako malé pařeniště s přívodem a odvodem vzduchu. Sušil jsem v ní všechno možné - byliny, houby, aj. Ty lze ale sušit i bez sušičky. Problém je, že sušení je závislé na slunečním svitu a tomu nelze poručit. Švestky a jiné šťavnaté ovoce vyžaduje delší sušení, jak se zatáhlo, byl problém. Myslím, že solární sušička patří do Afriky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 78.10 (?), 17.12.2012 9:14

Otázka je, zda je jí tam třeba. Datle a fíky tam suší na přímém slunci a zdá se že úspěšně. Možná by ale našla uplatnění v úzkém pásu kolem Szředozemního moře...

           Ing. Fidla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 224.23 (?), 17.12.2012 9:14

Kdo má chuť, nadšení, velké úrody a taky prostor, ať si postaví klasickou bezdýmovou sušírnu ovoce s proutěnými platy, které se používaly před sto i více lety. Pár jsem jich viděl, byly umístěny většinou přímo v polních sadech. Má to své kouzlo a ovoce z nich je výborné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
jardo - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 226.194 (?), 18.12.2012 6:33

A je tu niekto, kto takú sušiareň má, alebo vie ako by mala vypadať? Je tu vláko o griloch a údiarňach, ale sušiareň napopisuje nikto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.21 (?), 18.12.2012 10:29

Pripajam sa, ak ma niekto planik bezdymovej susiarne, zverejnite ho prosim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 38.130 (?), 18.12.2012 13:49

Udělal jsem si sušárnu /hlavně na švestky/ tak, že mám deset rámečků se síty, které zasouvám do nahoře i dole otevřené překližkové bedny, kterou stavím na nízkou spodní bednu stejného půdorysného rozměru, ve které jsou v kovových držácích nasunuty topné tyče příkonu asi odhadem 400W. Spodní bedna je také nahoře a dole otevřená a její rohy zpevňují plechové úhelníky, které spodek ale i vršek přesahují a takto vytvořené nohy tvoří mezeru pro přístup vzduchu a vrchní jejich přesah jistí nasazenou horní bednu proti posunutí. Teplý vzduch ze spodní části postupuje nahoru a prochází sušičkou přes síta a mezery, které jsou vytvořeny střídavým doražením sít na zadní stěnu a čelní zakrývací desku. Mezery vytváří určitou cirkulaci v prostoru sušení, což pokládám za příznivé vzhledem k ovívání povrchu sušených plodů.Vzdálenost mezi síty je asi 5 cm. Spodní síto je asi 20cm nad okrajem bedny. Horní síto je asi15cm pod horním okrajem. Proudění vzduchu v sušičce tlumím průlinčitou tkaninou přehozenou přes horní okraj. Kovová síta s rámečky jsou pocínovaná a jejich velikost je asi 40x60 cm. Zamýšlím tuto sušičku stavět na venkovní sporák /udírnu/, po případě ji doplnit pro sluneční ohřev. Ale nejlépe se suší v suchém prostředí paneláku. Ještě bych dodal, že bramborový košík švestek suším s přestávkami asi 2dny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pavel... - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 19.114 (?), 18.12.2012 21:12

Plánek nemám, ale byl jsem kdysi v Hostětíně, kde mají historickou sušárnu na ovoce.  Připojuji webovou adresu. Sušárna je stále funkční, ale spíše velkokapacitní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika