Příspěvky uživatele - Mikeš13

Meruňka Harcot, 18.7.2021
A jak teď vypadají plody nepravé Farbaly, Petře?
Lenova, 20.7.2020
Fotky nebudou - plodů bylo nakonec pomálu a už byly před více jak týdnem snězeny .
Broskvoň Luna, 18.7.2020
Už jsi sklízel a chutnal, Petře? Za mě nejlepší bělomaska. Vůně, silné aroma, šťavnatost...
Veselka - deformace plodů - zahnívání a opadávání, 17.6.2020
Tady zatím plody drží.
Benedicte, 9.6.2020
Tady naopak poprvé na Benedicte skoro nic.
Gallant, 9.6.2020
Průměr. Žádný zázrak.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 29.5.2020
Také mi podobně prosychá ořešák - tak 1/3 suchá a koukal jsem, že i v širším okolí je podobně postiženo několik ořešáků. Loňské výhony byly ještě v zimě živé a nyní už uschlé. Nové výhony ale neuvadají.
Malé červené bodky na čerešňovom letoraste, 25.5.2020
Nektaria.
A přece není po meruňkách, 21.5.2020
Tak to Farbaly bude. Tady se u několika pěstitelů vyskytuje odrůda označená jako Farbaly, která jí ale není. Asi špatná várka z jednoho zdroje.
A přece není po meruňkách, 20.5.2020
Mohu se zeptat z jakého zdroje máte odrůdu Farbaly? Dozrává Vám v termínu daném pro tuto odrůdu? Děkuji.
Choroba na listoch jablone?, 17.5.2020
Mšice jitrocelová (voška skorocelová).
Kadeřavost na jap. švestce?, 13.5.2020
Letos to poprvé vidím v mnoha zahradách na více stromech švestek. Někdy je to až extrémní.
Meruňka Harcot, 7.5.2020
Hmm, mě namlsala pomologie a popis Harcotu. Uvidím, zatím je ve školce. Orangered byl v plánu, ale po většinou nelichotivých referencích jsem od něj ustoupil. Maximálně zkusím přiroubovat do stromu.
Meruňka Harcot, 7.5.2020
Tak to bych se Petře vůbec nezlobil.
Rybíz se semen, 6.5.2020
Tady léta chodím po místních topolových bažantnicích, kde jsou stovky rybízových (nejen) semenáčů a snažím se nějaké zajímavé objevit a převést do kultury, ale především nedostatek světla v podrostu bažantnic je pro ně limitující, což se projevuje na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika