Příspěvky uživatele - 38.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
U vám také raší česnek?, 9.1.2013
Česnek jsem míval vždy narašený a vůbec mu to nevadilo, spíše prospíval. Nic s ním nedělejte, je to docela normální. Mám políčko v Polabí a dosud nečučí. Dal jsem na řeči a sázel později než v mém obvyklém termínu. Spíše mi pocitově vadí to mokré... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 6.1.2013
Při vašich výrobních možnostech bych vyrobil hřídel a klínky do rozet a zakoupil kluzné pouzdro hřídele. Takto jsem SVA dvoustupňové čerpadlo také před mnoha lety renovoval a jeho chod je pořád skvělý. Používám ho bez tlakové nádoby na přímé zalévání... celý příspěvek >
Příprava půdy k osázení, 5.1.2013
Zastávám názor vašeho otce. Jen pohyb v povrchové vrstvě při rovnání a setí s přerušením kapilár. Hlubší zpracování je zbytečné.
Napojení hadice na plastový sud, 2.1.2013
Kdys jsem koupil plastovou průchodku na zahradní sprchu pro montovaný vývod z plastového sudu. Je i odstupňovaná pro různé vnitřní průměry přípojné hadice. Stačí se informovat v instalatérských potřebách.
Spartan, 1.1.2013
Spartan má příliš tuhou slupku. Její určitá výhoda je odolnost proti chorobám.
Sušené švestky, povidla, 18.12.2012
Udělal jsem si sušárnu /hlavně na švestky/ tak, že mám deset rámečků se síty, které zasouvám do nahoře i dole otevřené překližkové bedny, kterou stavím na nízkou spodní bednu stejného půdorysného rozměru, ve které jsou v kovových držácích nasunuty... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 9.12.2012
Také používám desky z vlnkového eternitu spoutaného ůhelníky kolem dokola kompostu. Eternit v tomto použití mě připadá méně škodlivý než na střeše.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika