Příspěvky uživatele - vyslouzil

Spartan, 3.12.2023
Zdrobňování plodů na starších stromech patří k největším neduhům odrůdy Spartan.  Zahrada je v prudkém kopci s omezenými možnostmi kultivace půdy, je možné že trpí nedostatkem vody i živin. I tak si myslím, že agrotechnické zásahy (stromek je... celý příspěvek >
Identifikace starých odrůd, 21.11.2023
2. Wealthy
Řízkování maliníku, 20.10.2023
Pěstovat maliník na agrotextilii není dobrý nápad. Maliník musí každý rok vytvořit mladé výhony, to bude přes textilii problém.   Úspěšnější množení je z kořenových řízků.
Jarka, 10.10.2023
Souhlasím. Jarka je kvalitní, nenáročné a chutné jablko, navíc tuzemského původu. Bohužel skladovatelnost není extra dlouhá, strupovitostí trpí (i když nijak moc) a vzhledově není příliš atraktivní. Pro zahrádkáře ve střední poloze je to ale vděčná... celý příspěvek >
Sweet Tango 🍎, 27.8.2023
Správný název je Swee Tango, případně Sweetango.
Borůvky chřadnou, 1.8.2023
To je celkem jedno, co se použije. Většina výrobců nabízí hnojiva, včetně organominerálních,  v pevné i tekuté formě. Tekuté se lépe skladuje (nenavlhne), přesněji dávkuje a rychleji účinkuje. Což při léčbě chlorózy má smysl.
Borůvky chřadnou, 1.8.2023
Chloróza neznamená automaticky nedostatek železa. To je jen jedna z mnoha možných příčin chlorózy a konkrétně u borůvek málo pravděpodobná. Měření pH je obtížné a taky zbytečné. Borůvky prakticky nelze překyselit. Řešení je snadné. Přesadit rostlinu... celý příspěvek >
Výrůstky jabloně, 1.8.2023
Úplně nevím, nad čím vlastně mudrujete. Jestli ty výhony vyrůstají z podnožové nebo ušlechtilé části stromu, je úplně jedno. Jedná se o vlky vyrůstající z kmene. Jde o příznak stárnutí stromu a projev jakési snahy o samozmlazení. Vlky na kmeni se... celý příspěvek >
Nerostoucí melouny, 29.7.2023
Možná máte v kompostu trávu ošetřenou herbicidem.
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Začíná mi být jasné, proč na starém fóru zrušili funkci soukromých zpráv. Domysleli si, že by všem registrovaným přišla pozvánka na zahradaonline. Pro mne jste obyčejný lhář a měl byste se bývalému adminovi omluvit. Přiznám se, že ihned po... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Dobrá práce, ale šlápla vedle. Pravdu má Petr. Pán 234.24 skutečně není IH. V čem Petr pravdu nemá, že bych s ním stál v jednom šiku. Je to hulvát. Že mám jiný názor, než lidé, do kterých se 234.24 sprostě naváží, na tom nic nemění. 
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023 Obsahuje fotku
Zrušily se soukromé zprávy". Oblíbená formulace některých účastníků ze Zahrady.com. Už zapomínají napsat jak to tehdy bylo. Usilovně se snažili prostřednictvím soukromých zpráv přetáhnout zahrádkáře do svého nového fóra Pane Vladimíre, jistě si... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Mne by zajímalo, co bylo opravdu důvodem proč všichni odešli. 1. Zrušily se soukromé zprávy 2. Zavedla se cenzura příspěvků 3 Zablokovala se závadná slova 4. Zablokovali se závadní diskutující 5. Rušily se příspěvky jen vzdáleně... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 16.7.2023
Máš pravdu, Petře, zapotřebí to nemám. Už si ani nevzpomenu, kdo mě to tu opakovaně vzpomíná a vyzývá, abych se vyjádřil, a to roky poté, co jsem se odmlčel.   No a tenTvůj slovník v příspěvku z 11,23 hod., to je jeden z důvodů, proč někteří... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 16.7.2023
Okénko do historie: Od roku 2007 jsem na tohle fórum napsal přes 18 000 příspěvků. Pravda, ne se všemi jsem si padnul do noty, ale nemyslím, že bych se vyjadřoval hrubě či urážlivě. Troufnu říci, že mnozí je se zájmem četli a některým jsem i poradil.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika