Příspěvky uživatele - pavel...

Nenáročný, včelařsky významný strom, 20.2.2017
Včelařsky významných stromů je celá řada. Pro ro různá roční období je třeba hledat jiný. Doporučuji autorovi dotazu zadat si do vyhledávače např.: Včelí pastva, nebo Kalendář včelí pastvy a dostane kompletní informaci.
Kiwi jako živý plot, 19.1.2017
To je málo. Já jich mám od sebe asi 1.5 m a vytváří pravidelně hustý porost přes který není vidět. Sázet jich ještě znovu, tak bych je dal od sebe na vzdálenost cca 2 m.
Keříčkové kiwi, 22.11.2016
Na netu hledejte buď Actinidia arguta nebo Actinidia kolomikta. Je o nich mnoho dostupných informací.
Špačci - skorce, 20.10.2016
Mohu potvrdit nebývalý zájem ptactva o ovoce všeho druhu. Nazobaná jablka v tak velkém množství jako je letos /a to v této době/ jsem ještě neviděl.  Dokonce jim už nyní chutná i rakytník řešetlákový. Kdybychom nezasíťovali aronii, muchovníky... celý příspěvek >
Čím budete ošetřovat vinnou révu v příštím roce, 20.10.2016
KUKY: I já děkuji za výstižné a pro mne cenné rady!!!
Asimina Triloba, 21.5.2016
Pokud nepřijde nějaká kalamita /kroupy, sucho.../, tak z chobotniček budete mít plody.
Čerešna Rivan, 4.4.2016
Po zkušenostech které mám s RIVAN bych přerouboval oba dva stromky. Sotva se nám plody začaly začervenávat už na ně vletělo ptactvo v čele s kosáky. Nebylo je možné odehnat za žádnou cenu. Pokud ano, tak jenom na chvilku a pak se hned vrátili. Z celé... celý příspěvek >
Dlouhokvetoucí keř, 27.3.2016
Komule davidova není pro včelky vhodná. Nedosáhnou do květu na nektar, který je hluběji než jejich délka jejich jazýčků. Vhodnější je komule střídavolistá.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 25.1.2016
U mne dostaly sýkorky už 50 kg slunečnice a cca 10 kg vyloupaných starších vlašských ořechů. Příspěvek s "krmítko on line" je skvělý. Makov dělá záslužnou činnost!
Roubování meruněk, 31.12.2015 Obsahuje fotku
Používám způsob popsaný v literatuře jako roubování,,'na sedélko''. Přikládám obrázek, jinak mimo jiné o tomto se lze dočíst na této stránce.
Roubování meruněk, 29.12.2015
Jsem na roubování amatér. Přitom jsem narouboval na švestkové podnože /nálety/ velkopavlovickou meruňku bez problému /cca 10 stromků - něco pro mne, něco sousedům/. Bez problému se ujaly i rouby za kůru na větve které měly tloušťku okolo 5 cm. Že by... celý příspěvek >
Keř na suché nepříliš úrodné místo - doporučení, 26.11.2015
Z dosud navrhovaných keřů je nejvíce navštěvovaný včelkami pámelník. A to jak bílý tak i fialový.
Kiwi u plotu, 25.11.2015 Obsahuje fotku
Když u plotu tak u plotu. Actinide arguta - Durbaton Oaks. Plody z listopadu.
Tomel pro republiku, 25.11.2015 Obsahuje fotku
Po pěti letech od výsadby jsem letos sklidil první úrodu - Tomel Nikita's Gift (Nikitskaja bordovaja). Chuť plodů je excelentní!
Co to je za keř?, 9.11.2015
Možná ořechoplodec clandonský.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika