Příspěvky uživatele - 19.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení kvasu vinné révy, 28.8.2018
Zdravím pane doktore, opět porovnáváte neporovnatelné... já jen uvedl další způsob, jak se taky dá víno z hrozna dělat. A perličku na závěr. Vy to převedete na poměry u moravských vinařů... ty "energetické náklady" byly myšleny již se samoutnou... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Vážený pane, neznám žádnou "automatickou palírnu" co by byla dobrá (alespoň z těch co jsou nabízeny na "černém trhu" pro prostý lid). Destilace není žádný jednoduchý proces, musí se to umět (resp. se to napřed naučit, jak teorii, tak potom v... celý příspěvek >
Založení kvasu vinné révy, 22.8.2018
Ještě jedna poznámka k: vyslouzil (16355) - xxx.xxx.236.1 (?) - Neznám takový postup. Existuje starý, přímo historický postup, kdy se víno dává do velkých amfor, zakopaných v zemi. Teď to objevilo několik vinařů na jižní Moravě, ale metoda... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 22.8.2018
Vážený radku z.liberce (57) ... co jsem nasel ja tak ma nemá 2 odkalovace a aromatyzery coz ta polska nemá je jen trubka s chladicem a nic vic Pro domácí pálení je nejlepší jednoduchý aparát, na kterém provedete dvojnásobnou, tj. opakovanou... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 5.8.2018
Tedy lidi, já jen koukám co do tý ořechovky ještě nenacpete... je to vůbec ještě ořechovka?! No nic, ať vám chutná a pomáhá!! Hezký den.
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, ... kdybyste si tu "mašinu 2D" stavěl sám od začátku, ušetřil byste si fůru starostí... ne vždy tzv. "lepší technika", (zvláště když má původ v Polsku a není-li k tomu podrobný manuál, ani vlastní zkušenosti jak se chová), je to pravé... celý příspěvek >
Jaký zavařovací hrnec na destilaci, 20.7.2018
Zdravím, zdá se, že autor předchozího příspěvku patrně zamrzl v „předhadrové éře“, kdy se používaly pozinkované zavařovací hrnce a jiné nebyly k sehnání … dnes jsou již k dispozici elektřinou otápěné zavařovací nádoby (hrnce) z nerezu nebo... celý příspěvek >
Kvasenie stavy z cukrovej trstiny, 6.11.2017
No je-li to někdo až z "teplých krajů" tak o přípravě Rumu lze najít na amerických webech poměrně dost, např zde. Je to sice anglicky, ale to by nemělo vadit, když tak to překladač zvládne. Tož vzhůru do toho RUMU...
Pálení Matolin, 29.10.2017
Dobrý den, obávám se, že vám někdo na toto odpoví. Co já vím Grapou či pseudo grapou, mají u nás zkušenost tak 3 - 5 lidí, či menších firem. Ti jsou však mimo tento blog, takže se o tom ani nedozví. Zkuste si něco vygooglit kolem přípravy „druháku“... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na žitnou?, 1.10.2017
Sušení sladu zastaví sladovací proces v zrnu a také napomůže k lepšímu oddělení klíčků a kořínků. Tím se získá pivovarský slad, a tzv. „sladový květ“ (to jsou ty oddělené klíčky a kořínky), který má obdobnou „sladovou mohutnost“ jako slad samotný.... celý příspěvek >
Ako dosiahnúť kvalitu?, 25.9.2017
... od 40% lihu se koštuje, jestli nejde kyselka... ... jen takový malý dotaz, kde to koštujete, když je aparatůra celá "zablombovaná" až měřidlu a z toho "vypadne" vždy 1 lipr pálenky. Povolenou koštovačku na aparatuře v CZ jsem dosud... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 25.9.2017
Možná by bylo méně pracné posbírat v příkopě popadaná jablka. Problémem je, že ty jablka nejsou ani u silnice ani na té zahradě... Já si radši vypálím z mých surovin ze zahrady… veškeré ovoce mi letos sklidily „jarní mrazíci“ … „Vem chlup na dlani... celý příspěvek >
Kompotová jamovice, 31.7.2017
pro hosta  - xxx.xxx.11.118 (?) 31.7.2017 10:42 Pro celníky: Šlo pouze o ojedinělý laboratorní pokus na ověření jablunkovské metody!!! ...mohu vás ubezpečit, že Celní úřad nerozlišuje zda se jedná o pálení 2 litrů kvasu, nebo 2000... celý příspěvek >
Bílý povlak na kvasu, 26.7.2017
Myslím, že se jedná o obdobný případ jako u vlákna Meruňkovice-Marhulovica, kde je to též popsáno. Tím, že jste bílý povlak odebral, jste udělal dobře. Jinak "náprava" je popsána na příslušném vlákmě Mer.-Mar.  Chce to spíše prevenci při... celý příspěvek >
Průtahové destiláty, 20.7.2017
K předchozímu příspěvku 19.7.2017 - 9:26 Děkuji dohlížejícímu adminovi, že z mého příspěvku, udělal nic neříkající blábol. Díky zrušené funkci „zřetězení“ nelze přidat odkaz v „neviditelné formě“ a příspěvek spadne pod „kuratelu“. Alespoň by mohl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika