Příspěvky uživatele - 19.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednokotlová destilácia s deflegmátorom, 25.11.2018
Obávám se, že vám zde nikdo neodpoví... provozovatelé pěstitelských pálenic, ty ofiko, sem nechodí - to je pod jejich úroveň. No a pan ing. Šlosar (který tvrdí, že tuto technologii zná do podrobna - viz PP Malá Ledská) pauzíruje...
Kvas z cca 20kg broskví, 25.11.2018
Prosím vás, co to je - Když pálíte bez ohledu na měření pro placení daní... Mohl by mi to někdo rozvést?! Děkuji předem
Teoretický výnos, 22.11.2018
To jste pane doktore mohl napsat jako druhý příspěvek na tomto vlákně a ta debata tu nemusela být... Přeji hezký den
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 21.11.2018
Zdravím, zajímal by mne ten „polský“ (nebo jakýžetoje) návod. Nešel by oskenovat a vložit sem?! Jen na posouzení, na co lze naše domopalírníky, v dnešní době nachytat. Ale abych to úplně nezatracoval, i když se sestavou odkalovačů před chladičem,... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 12.11.2018
Pro: xxx.xxx.44.165 (?) 11.11.2018 8:42 - VŽDY VŽDY VŽDY treba páliť 2x!!! V tomto s vámi nesouhlasím, toto platí jen pro KLASIKU - dvoukotlový systém; u jednokolové pálenice tohle neplatí; můžete se o tom přesvědčit v kterékoliv pěstitelské... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 20.10.2018
To by znamenalo aj to, že tento druh prístroja je perfektný, len spracovanie spojov a zvarov je bieda. No chtěl bych mít vaše nadšení... já bych ho nechtěl ani zadarmo!! Nikdy nevíte, kolik toho metylu v tom etylu nakonec máte!! No zbytečně se o... celý příspěvek >
Jak legálně provozovat domácí pálenici?, 16.10.2018
No já se obávám, že v té přehršli odkazů na webu celní správy, se dotyčný úplně ztratí... já alespoň nenašel žádnou "berličku" o kterou bych se mohl, k danému tématu, opřít. Nevědět z jiného zdroje, že dozorují Pěstitelské palírny a Lihovary, tak to... celý příspěvek >
Jak legálně provozovat domácí pálenici?, 13.10.2018
Zdravím, obávám se, že „domácí pálenici“, v systému legislativy CZ, nelze provozovat. Provozovat lze jen pěstitelskou pálenici. Jak na to dále na portálu, kde se lze po rozkliknutí jednotlivých odkazů, dozvědět více … Představa, že si zakoupíte... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 11.10.2018
Zdravím, ještě k tomu obrázku ze Zahrádkáře 10/2018... já osobně bych se bál, že mi takto naplněné sudy či barely "přetečou", já to plním max. do 4/5 objemu sudu, spíše ještě méně!! Takto naplněné nádoby mám jen při transportu do pálenice!!... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 11.10.2018
Vážení „IGELITÁŘI“, byl bych pro to, abychom již konečně nazývali věci správnými jmény … Ten IGELIT je plast druhu PVC a to měkčený, ve formě pytlů, fólii se již používá málo, při nízké teplotě tvrdly, při vyšší zase byly více plastické, někdy až... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 30.9.2018
Dejte si do vyhledávače heslo Deslik, otevřete si ho a tam si to nastudujte. Je to probráno "po lopatě" i s odpověďmi na dotazy.
Jablkovy kvas, 25.9.2018
Když jste ho tam nepřidal hned při přípravě, je zbytečné jej tam teď přidávat!! Chce to vydržet, ono se to podá!!
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 16.9.2018
Ano, a také prosím uvést zpátečníadresu, nebo alespoň rč. ať z toho mají též něco celníci... musejí být z toho celí "ztumpachovatělí",... furt někde uvádějí, jak je to pálení nebezpačně škodlivé...
Domácí pálenice, 16.9.2018
Ještě k té chybějící nádobě na metyl... (69.163) U žádné "kvalitní pálenice" jsem tuhle opičárnu neviděl, to teprve v posledních 10-15-ti letech, se tohle "rozmohlo", snad "zhoubný příklad" z Polska (a převzala to v jistém provedení i ta... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 16.9.2018
Dobrý den pane doktore, nevím zda jste někdy se zdvihákem "panenkou" dělal... po čase přestane těsnění trochu těsnit a olej vám trochu uniká (a to u všech starších typů, neviděl jsem zdvihák, který by byl úplně těsný více jak dva roky).  A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika