Příspěvky uživatele - 19.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění palírny, 15.1.2019
Ještě detail, zpřesnění, to muzeum sice oatří pod Uherské Hradičtě, ale je ve Vlčnově!! Tož hezký den a přijďte se sem podívat... třeba pro inspiraci.
Umístění palírny, 15.1.2019
K Vašemu dotazu: narazil jsem na to při darování nejmenší funkční pálenice Slováckému muzeu - muzeu lidových pálenic v Uherském Hradišti. A samotné foto našel na stránkách výrobce té minipálenice. V záložce Víte že... je tam i k tomu zajímavé... celý příspěvek >
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
No a zde pro změnu něco od nás, krátce po vzniku republiky. Hezký den
Délka prokvašení kdoulového kvasu, 13.1.2019
No asi „kdouláci“, na tento veb vloni nechodili, a nebo již zpychli a o rady se nedělí … Není nad vlastní zkušenosti, ono na tom zase není moc co zkazit. Hezký den a destilát si užijte.
Destilovať v medi, alebo antikore, 9.1.2019
Zčernalá (zoxydovaná) měď se čistí buď mechanicky nebo za horka vodíkem… za horka vodíkem … ano to je určitě ten „nejpoužívanější způsob při čištění pěstitelských pálenic“ u nás …;-) … s ostatním nemám problém!! Hezký den...
Test na metanol, 8.1.2019
Tak nevím - EMPA s.r.o., Československé armády 3, Příbram. Služeby a poradenství v oblasti přímého prodeje, telemarketingu a zpracování zákaznických dat. Jedno písmenko a jsme úplně jinde. Na původně uvedené adrese sídlí fi EMPLA AG., které... celý příspěvek >
Automaticka palirna ovoce, 8.1.2019
Vážený, v minulém rece zde bylo založeno na toto téma "Automatická pálenice" s obrázke úplně stejného přístroje vlákno: Koupě automatické pálenice. Tam se to všechno probíralo. Zkuste si to pročíst, je zbytečné to přepisovat!! Tož mnoho... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 1.1.2019
No asi se to fi Jelínek stále vyplatí... z jejich stránek usuzuji, že jsou na ni dokonce hrdi! No jejich výrobky jsou...  jen lepší "lihoviny" na našem trhu. Já je osobně nemusím, mám dostatek vlastních produktů...
Cukr nebo med?, 1.1.2019
Dobrý den pane Vysloužile... Patrně jste, Stando, v mládí nepil vlastnoruční rybízák, jabčák a podobná dezertní vína. Ty síru nikdy neviděly, přesto ta rána byla hodně bolavá. No to se mi stávalo, jen když se kounzumovala "mladá vína", bez... celý příspěvek >
Švestkový kvas - bílá plíseň, 23.12.2018
Dobrý den, No pane Šlosare, jak je vidět jste na pana Rafaela přímo vysazený … již podle ev.čísla jste mohl poznat, že to bylo od jiného přispěvovatele … bohužel můj názor z příspěvku nezměníte (na to jsem se setkal s příliš mnoha účastníky... celý příspěvek >
Zapach dymu, 23.12.2018
No to víte, každý se musí s tím svým "aparátem" napřed naučit pracovat. To se většinou, za jednu sezonu, nestane. Chce to cvik a trpělivost. Co se týče již hotového výrobku, většina úprav a náprav např. karborafinem, sice pach pohltí, ale i... celý příspěvek >
Švestkový kvas - bílá plíseň, 20.12.2018
Mnozí čtenáři si budou myslet... Pane Šlosare, já nemám tu nutnost a ani si nemyslím, že by se musely "vyměňovat" vlastní výtvory.  A soustavně někoho "vyzývat" ať se "poměří" i když ten druhý nechce... u Vás stará obehraná písnička (nebo... celý příspěvek >
Švestkový kvas - bílá plíseň, 18.12.2018
Dobrý den, nerad se vměšiji do vaší "plodné diskuse"... Já z příspěvku pana Rafaela nepoznal, že by tento způsob přímo doporučoval, jen uvedl, co se "v průběhu věků" taky v literatuře doporučovalo (a to myslím ještě i v 70-sátých letech!! V té... celý příspěvek >
Domácí pálení - danový přestupek nebo už trestný čin?, 14.12.2018 Obsahuje fotku
Vážení - další informace... Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Benešově získal destilační přístroj v rámci přestupkového řízení. Zařízení bylo převedeno do sbírky Muzea Podblanicka ve Vlašimi, které o přístroj projevilo... celý příspěvek >
Jak vyrobit mandlovou "slivovici"?, 4.12.2018
Pro 148.6(?) 4.12.2018 12.58 Používá se vysokoprocentní vinný destilát, s přídavkem mandlové esence (údajně vyrobené z Hustopečských mandlí) a jako sladidlo vinný mošt a voda k naředění na 38%. Složení z malé viněty vzadu na lahvi : vinný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika