Domácí ořechovice



host - 19.119 (?)
5.8.2018 20:10

Tedy lidi, já jen koukám co do tý ořechovky ještě nenacpete... je to vůbec ještě ořechovka?!

No nic, ať vám chutná a pomáhá!! Hezký den.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12   
                     
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 17.9 (?), 4.8.2018 8:30
S bezinkami v tuto dobu dozrává aronie, které jsou výborným zdrojem antioxidantů. Obé dávám do sirupu, často ještě s ostružinami, malinami, rakytníkem, zamraženou jostou a rybízem...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.130 (?), 4.8.2018 10:33
Ano aronie by taky byla fajn, letos mi ale všechna uschla, do ořechovky jsem ale přidal ten resveratrol, že kterého třeba samostatně lépe vidím, takže účinek mám ověřený a těším se na experiment s chutí s přidanou chilli papričkou (též super léčivka), to bude masakr, nějaké vypalování červa slivovicí je proti mému elixíru jen obyčejný dezinfekční čajíček. R
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 5.8.2018 20:10

Tedy lidi, já jen koukám co do tý ořechovky ještě nenacpete... je to vůbec ještě ořechovka?!

No nic, ať vám chutná a pomáhá!! Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 100.59 (?), 5.8.2018 21:21

Dnes jsem stočil 2 letošní dávky, víceméně klasický recept- více ořechů, jablkovice, koření, cukr třtinový, letos se povedly obě. Od slovenských přátel jsem letos koštoval zázvorový likér, tak jsem přidal zázvor do jedné dávky a je to lahůdka. Ještě přidám.

Méně pozitivní je andělská daň - jestli jsem to nepopletl, protože trochu experimentuju, šlo do obou dávek 4 l jablkovice a 1 l vody s cukrem a stočil jsem sotva 3,5 l. Je možné, že by se tolik nasosalo do ořechů, nebo se vypařil přes mikroténový deklík? Máte podobné zkušenosti?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.102 (?), 5.8.2018 22:33

Ořechy letos budu určitě lisovat v takovém tom malém lisu na ovoce, protože mám 50 ořechů v 1 sklenici a po přecezení by toho fakt moc nezbylo. A brzo bude na čase přidat bezinkovou část lektvaru + antioxidanty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.221 (?), 5.8.2018 23:13

Na vině je i odpar, ta Andělská daň, ale jen v minimálním množství. Teda pokud nemacerujete v horku a v nedokonale uzavřené nádobě.
Hlavně, ale zůstane část alkoholu v surovině. Škoda ho vyhodit, tak je dobré ji spolu s kalem předestilovat. Anebo použít na něco na způsob bowle nebo alkoholického kompotu. Docukřit a zalít vodou. Konzervaci zajistí ten nasáknutý líh.

Rafael.

P.S. Podle mých zkušenost líh co se tím lisováním zachrání stejně nakonec skončí v kalech. Není to moc dobrý nápad. Podobně jako používat k výrobě macerátů jemně mleté nebo jemně drcené suroviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 6.8.2018 8:31

Maceruji na parapetu na sluníčku, alkohol byl cítit i přes 2 mikrotény,  přes které jsem dal ještě alobal. Inu, budu muset vymyslet nějaké jiné víčkování...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 6.8.2018 8:40

Nevím jestli slunce má nějaký význam na vyluhování, snad teplo. Ale ten líh tím teplem uteče zpod čehokoliv. Nejlepší asi plechové víčko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.180 (?), 6.8.2018 9:03

Dobré je zalévat ořechy co nejsilnějším alkoholem. Jednak se líp vyluhují, potom zbylé ořechy zalijete vodou na doředění. Ztráta alkoholu je tak minimální.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 26.6.2019 22:48

Rozhodně nedoporučuji extrakt předestilovat, tím by se typická chuť ořechovice ztratila. Osvědčilo se mi aplikovat 15 ořechů, trhané v polovině června, nakrájet na čtvrtiny do 1 l 45 % lihu. Maceruji s přídavkem kakaa dva měsíce a po této době odstraním pevnou část a přidám asi 38 ml 10% želatiny, lépe rozpustím 4g želatiny v 36 g vody. Po zhruba třech týdnech se vysráží třísloviny a po dochucení cukrem, což je individuální dle chuti, je ořechovka čirá jako fernet. PŠ  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika