Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak dostat semena z plodů, 20.2.2013
Pokud se týká rajčat, je nejlepší vydlabat nebo vymáčknout do skleničky šťávu se semeny a přidat trochu vody, jak píše mičurinec. Potom je dobré je jednou za den promíchat. Podle teploty, většinou za dva až tři dny šťáva vykvasí a tím se naruší... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 19.2.2013
Mohu se zeptat, kde lze takovou lampu sehnat. Děkuji
Zemina pro výsev plodové zeleniny - namíchání a propaření, 19.1.2013
Jen bych chtěl podoktnout, že není výsevní substrát jako výsevní substrát. Doporučil bych používat výsevní substrát od renomovaných firem, třeba Gramoflor, BBCOM nebo Klassman. Všudepřítomný od nejmenované firmy nebrat.
Nejchutnější rajčata, 11.1.2013
Zajímavé výsledky zkoušek cherry rajčat ve Slovinsku včetně chuti.
Homelite CSP 4518, 2.1.2013
Dobrý den, můžete m prosím poradit, jak se dá vyčistit vzduchový filtr? Co všechno rozdělat, odšroubovat...
Papriky gigant Meika, 30.12.2012
Souhlasím s Mr. Bigggem, půda u paprik nesmí přeschnout, potom nepomůže ani relativní dostatek vápníku v půdě.
Hrušeň Jana, 5.12.2012
V mém příspěvku u hrušně Bohemica jsem si posteskl, že Jana mi nechutná tak, jako ona. Ale to neznamená, že by nebyla chuťově výborná, včera jsem jednu objevil mezi Bohemicami a rozhodně nebyla špatná, spíš naopak. Jen škoda, že letos krásně plůdky... celý příspěvek >
Lucasova, 5.12.2012
Je pravda, že za mlada si nepamatuju lepší hrušku než Lucasovu, ale asi se chutě věkem mění, vliv může mít i podnož nebo poloha. Bohužel nesdílím názor, že sazovitost je jen kosmetická vada, jak tady namítá předchozí příspěvek. Sazovitá hruška se... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 4.12.2012
Nebudu se přít o samosprašnost nebo cizosprašnost, ale Bohemica u mne plodí nejméně 5 let. V blízkosti roste jediná jiná hrušeň a to malý stromek Lucasovy a nikdy jsem nezaznamenal problémy s opylením. Spíš jsem si u této odrůdy všiml střídavé... celý příspěvek >
Réva Vodograj, 3.12.2012
S Vodograjem tady velké zkušenosti nebudou, mě osobně od něj odrazuje už jeho původ. Arkadia a Kišmiš lučistyj jsou sice výborné nebo i vynikající odrůdy, ale odolnost k mrazu i chorobám je u nich na dost nízké úrovni, takže mají problémy u mne na... celý příspěvek >
Křeček polní, 30.9.2012
Mám v zahradě křečka, teď jsem ho viděla. Zahrada je jak cedník. Už s ním bojuju 2 měsíce a nic nepomáhá. Prosím poraďte co s ním.
Fleky na kmínku, 26.9.2012
Pokud máte odrůdu Favorit z křížení Chasselas Queen Victoria White x Královna vinohradů tak Vás nepotěším, protože se jedná o čistou V. viniferu, tudíž jen málo odolnou. Prostě jen využili Vaší nevědomosti a nazvali Favorit rezistentní odrůdou.... celý příspěvek >
Co se deje s mojema rajcaty? Jaka je to nemoc a co proti ni?, 28.6.2012
Před lety jsme použili na jednom pozemku Lontrel (složka Bofixu) proti pcháči. Druhý rok na tomto místě vysazené rajčata trpěla něčím podobným, jako je na snímcích. S mykorhizou to souvislost určitě nemá.
Je to K.O?, 22.6.2012
Starane patří mezi růstové herbicidy, Kaput je jeden z mnoha glyfosátů. Karate je ale insekticid, ne herbicid.
Je to K.O?, 22.6.2012
Starane má jíný způsob učinku než glyfosáty a taky je nebezpečnější i pro keře. U mne stříkali příkopu proti plevelům cca 3-4 m od vinohradu a některé keře jsou na tom špatně, stačily jen pouhé výpary.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika