Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to K.O?, 22.6.2012
U glyfosátů se udává, že účinkují od 1% koncentrace. Pokud jste měl v rozprašovači jen roztok Kaputu, výsledná koncentrace by měla být podstatně menší, jestli jste to naředil na 5 litrů. Ale jestli tam byl koncentrát, je asi zle.
Problémy s Vostorgem, 12.6.2012
S modrými odrůdami je problém, zatím nevím, které bych dal výrazně přednost před Kodrjankou. Viking u mne zatím nesnese silné mrazy podobně jako Kodrjanka, odolnost k plísni také není špičková, padlím moc netrpí, chutná vosám. Sfinx patří mezi... celý příspěvek >
Výhony nad květy révy, 21.5.2012
Révy Vám nekvete, teprve se chytá kvést. Někdy se u odrůd náchylných na sprchávání doporučuje vrchol zaštípnout, ale nedoporučoval bych to. Lepší je ho nechat růst, osečkuje se, až je nad drátěnkou, což je daleko později než při květu.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 18.5.2012
Můj nový pokusný vinihrádek, který včera vypadal nádherně je úplně spálený, asi bude zcela bez úrody. Jen řady u zdi u mě doma jsou bez poškození.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 18.5.2012
U mne to vypadá podobně, jen réva blíž zdi se zdá se zachránila, takže nějaká úroda bude.
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
U mě na Hané na nechráněném stanovišti réva ze 100% omrzlá, brambory na tabák, rajčata v práci na 95% omrzlé, na poli kukuřice z půlky omrzlá. Něco podobného nepamatuju. Zdá se mi, že i plůdky hrušní jsou namrzlé, to ukáže až čas. Známý mi říkal, že... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 7.4.2012
vysoká teplota v topeništi a rozhodně bych se vykašlal na švestky a podobné dřevo, po dubu je maso černé, nejlepší je buk a olše, jestli je maso štiplavé na povrchu tak opláchnut vodou stejně se většinou dává maso do mražáku tak ten dehet není nutný... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 7.4.2012
ja maso obalím solí a vetřuji do masa, zbytek oklepnu a nechám 3 dni ležet v lednici při 4 st, po třech dnech maso opláchnu studenou vodou a zaliju 8 procentním lákem solící směsi a za 14dní nejvíc 3týdny maso opláchnu a vrazím do udírny, udím... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
Pane Polehlo, Vy si sice myslíte, že mrazem a půdou letošní úhyny česneku nejsou způsobeny, ale s tím si dovolím polemizovat. Naše firma dodala pěstiteli na množení zaručeně pravý český a certifikovaný česnek a přesto na většině pozemku vymrzl.... celý příspěvek >
Výběr odrůdy - severní čechy, 27.3.2012
Protože se jedná o Jablonec, který asi nepatří k nejteplejším oblastem, doporučil bych vyzkoušet Solaris.
Množení vinné révy, 6.3.2012
Nejsem sice Palo, snad se nebude zlobit, že se pokusím odpovědět také ad 1 sazenice dopěstovávám v 1,2- až 2 litrových kontejnerech, dřív jsem je sázel po zakořenění hned na místo ad 2 kvalita substrátu je velmi důležitá, předloni jsem téměř... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 3.3.2012
Pokud není na sousední vinici révokaz (předpokládám výsadbu na podnožích) a pokud nebudete sázet 1000 hlav, nebál bych se sázet pravokořenné sazenice.
Množení vinné révy, 3.3.2012
Do vinohradnických oblastí a do produkčních vinohradů patří jednoznačně roubované sazenice. Ale.. Nevidím důvod, proč by se roubovaná sazenice měla dožívat vyššího věku než pravokořenná. Pokud pravokořennou nenapadne révokaz, má perspektivy určitě... celý příspěvek >
Žlutá švestka - kde ji sehnat?, 26.2.2012 Obsahuje fotku
žlutá švestka není špendlík je to normální odruda prodává prodejna stromkuUherský Brod
Nero, 25.2.2012
Certifikovaný materiál z Maďarka asi u nás nesežene. Snad jedině objednat přímo v Maďarsku, mám nějaké odkazy na jejich školky. Nero není špatná odrůda, ale má relativně malé bobule a později hodně tvrdá semena. Chuť je dobrá, cukernatost dosahuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika