Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň révy 2013, 27.8.2013
Cukernatosti 27.9.2013 Solaris 18-22 Krystal 14-15 Jukka   14 Marquette 22-23 Osceola Muscat 18 Rondo 14-15
Sklizeň révy 2013, 26.8.2013
Solaris nemá bobule velké, ale třeba Marquette je má ještě menší. A co se týká ranosti, mě na Hané nepřipadá cukernatost 1.září. 25% zrovna nízká.
Co vaše réva? (2013), 22.8.2013
Způsoby množení jsou různé a každému vyhovuje jiný. Nedám dopustit na množení v PETkách, letos odhaduji úspěšnost tak na 80-90%, samozřejmě u kvalitních řízků. Namám to spočítané, ale 600 sazenic jsem určitě udělal. Vostorgu to v PETkách taky šlo, i... celý příspěvek >
Nero - vysychanie listov s strapcov, 20.8.2013
Pravděpodobně silný nedostatek hořčíku.
Hubové ochorenie letorastov, 18.8.2013
Souhlasím s Mirkem, podle mého názoru se jedná o padlí.
Hroznové víno pro konzum, 14.8.2013
Neznám konkrétní podmínky na pozemku v Liberci, ale myslím si, že nějaký ten hrozen by tam měl jít vypěstovat. Snad větrná poloha pomůže v tom, že tam réva nebude trpět padlím. Můj názor k zmiňovaným odrůdám: Krystal bývá dáván jak vzor... celý příspěvek >
Choroba révy, 21.7.2013
Jaro se pravděpodobně nemýlí, jedná se o padlí neboli oidium. Ale Acrobatem budete stříkat zbytečně, ten na tuto chorobu neúčinkuje. Raději použijte Falcon nebo jeho analogy jako je Rombus trio atp., IQ Krystal, Talento. Letos je rok padlí, kterému... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 28.6.2013
I na Hané je teď  "podzim". Teploty jsou o 20 °C níž než před týdnem. Podle délky réví se taky dá soudit, že už je podzim. Letos to zkrátka roste jak blbý. Nestačím zalamovat. Co se týká chorob, zatím jsem žádnou neviděl, i když jak píše... celý příspěvek >
Vyvazování letorostů révy do drátěnky, 14.6.2013
Nezdá se mi, že by Solaris měl převislý růst, jsou jiné odrůdy, které k tomu mají větší sklony. Ale všechny se dají zastrkovat do dvoudrátí bez problémů.
Rhea nebo Kiš Miš Lučistij, 28.5.2013
Nemůžete nechat všechny letorosty růst, stačí jeden nejsilnější maximálně dva. Ostatní se musí zaštípnout nebo už dříve vylomit. 30 cm je příliš málo, aby se objevil plodný letorost, je potřeba, aby letos réva pořádně narostla. Příští rok zakrátit... celý příspěvek >
Pestovanie patizónu v interiéri, 8.5.2013
skuste opýlit štétečkem
Bezsemené stolní odrůdy, 29.4.2013
Ale který Jupiter? Ten americký z Arkansasu nebo slovenskou Rheu?
Bezsemené stolní odrůdy, 28.4.2013
Měl jsem na mysli sortiment bezsemenných odrůd nabízených na sapara.cz.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.4.2013
Pikýroval jsem rajčata včera, snad se tepla začátkem května dočkáme. Letošní sortiment je Sun Gold F1 a F2, Sun Cherry, Chocolate Cherry, Sweet Aperitif, Purple Cherry, Isis Candy, Sun Sugar F2, Bejbino F1, Tornádo F1 a dvě cherry z mého... celý příspěvek >
Klobásy se nedaří, 29.3.2013
ono dřevo mokré a namočené je obrovský rozdíl, ja osobně nejsu zastáncem dřeva raději používam udírenské štěpky, stojí sice pár korun ale mám jistotu že dřevo není napité olejem z motorové pily a zatím jsem žádné problémy nezaznamenal štěpky lze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika