Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruská zima, 21.2.2012
Prostě leden byl na jižní Moravě letos chladnější, žádné závěry se z toho dělat nedají.
Ruská zima, 21.2.2012
Pro kadeřavost (7°C)je to ale jiná SAT než pro révu(10°C).
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Teoreticky je to možné, většinou však buď oba vydrží nebo oba vymrznou. Ale u naprosté většiny nových odrůd mladé dvouleté kmínky přežily i zimu 2009/10, kdy bylo -24°C. Horší to bylo s očky na tažních.
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka. Takto by měl Váš keř vypadat na podzim.
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Ne, ještě jste to nepochopila, ale to může být i učitelem. Na drátem necháte čtyři očka na jednom a čtaři na druhém letorostu. Ze všech osmi plus dvou pod drátem vyrostou výhony. Nevadí, že některé směřují dolů, výhony porostou nahoru. Takže na keři... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Je možné nechat kmínky dva, sám to většinou také tak dělám. Ale možná jste to špatně pochopila, ne zkrátit kmínky na 4 očka, ale nechat růst jedno očko pod spodním drátem a čtyři nad ním, důležité je také vodorovně vyvázat horní část letorotů, aby... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
I při řezu v tomto období se běžně stává, že réva později pláče, to není nic na závadu, naopak docela běžný jev. Podle mého názoru je kmínek zapěstován, nejrovnější není potřeba vybírat, v tomto stavu se dá vybraný kmínek vyvázat k opoře, ještě... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Nevypadá, že by rašilo něco z podnože. Doporučoval bych nechat jeden, pokud možno nejsilnější letorost, ten zakrátit cca 4 pupeny nad spodním drátem a připevnit jeho horní část ke spodnímu drátu. Ostatní výhony odstřihnout, ale nechat krátký čípek... celý příspěvek >
Ruská zima, 6.2.2012
Solaris může při -25 namrznout, je to pro něj hraniční teplota, obzvláště u mladé sazenice. U Marquette se udává, že 50% oček vymrzá při -27°C. Horší je to v Polsku, známý mi před chvílí psal, že měl -30,9°C.
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 27.1.2012
To VJK: ktreré odrůdy zamýšlíte vysadit, také by možná nejen mě zajímala zhruba poloha vinohradu, nadmořská výška atd? Samozřejmě pokud Vás to nebude obtěžovat. Moc pěkné sazenice jsem měl z Německa ze školky Freytag.
Stolové hrozno Nero, 27.1.2012
Na Paľově fotce může být rozdíl v hroznech způsoben i rozdílným termínem kvetení. Osobně bych se přikláněl k pěstování Nera na Vertiku, na mé fotce není rozdíl ve velikosti bobulí ani hroznů patrný.
Stolové hrozno Nero, 23.1.2012
K panu Teplanovi je to z Bratislavy kolem 100 km, což je dost. Netuším, jaké má pan Teplan sazenice, moje návštěva byla u něj byla v srpnu a na sazenice řeč nepřišla. Ale teď si nezpomenu, jestli jsem u něj viděl Podarok Záporožju nebo Novyj... celý příspěvek >
Spencer, 22.1.2012
V žádném případě nepopírám, že jsem se o Spencer nedobře staral respektive nestaral. Jen jsem chtěl naznačit, že mi jeho chuť nevyvážila jeho nedostatky. Chemii používám samozřejmě také, bez ní to bohužel nejde. Proti strupovitosti meruněk se... celý příspěvek >
Spencer, 21.1.2012
Nechápu, proč jsem měl neuvěřitelné štěstí. Kdybych po Spenceru toužil, určitě bych si ho narouboval i na novou zahradu. Rubín také není rezistent, a i na nové zahradě roste a dává velkou a kvalitní úrodu.
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
Připojil bych se k hostu - xxx.xxx.89.38. Vážený pane Polehlo, také by mne zajímalo, kde tady jsou, cituji: " používány polopravdy a vyložené lži o štíhlých vřetenech ve prospěch balerín" a kde jste tady na vlákně viděl nějakého prodejce sloupovitých... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika